zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

SEO konzultácie

Pokiaľ nie ste spokojní s ponukou služieb konkrétnej firmy zaoberajúcej sa SEO optimalizáciou, môžete využiť takzvané SEO konzultácie. Tie slúžia k upresneniu vašich požiadavok a návrhu vhodného riešenia. Rovnako tak je možné konzultáciu využiť k načerpaniu nových informácií, ktoré vám budú nápomocné pri snahe porozumieť optimalizácii pre vyhľadávače a celej ich podstate.

Okrem toho sú SEO konzultácie skvelým nástrojom k vymedzeniu cieľov, ktorých by ste radi v rámci optimalizácie dosiahli. Nemusí ísť pritom iba o dosiahnutie požadovaných pozícií, ale tiež k splneniu časových limitov alebo napríklad nastavenie finančnej hranice, akú pre optimalizáciu nastavíte.

Konzultácie môžu prebiehať nielen osobne, ale takisto na diaľku prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak už teda zvolíte osobné stretnutie, videhovor, telefonát alebo napríklad emailovú komunikáciu, môžete získať prostredníctvom SEO konzultácie veľa zaujímavých informácií.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol