zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Robot

V internetovom svete je robot označením pre virtuálny nástroj čiže program, ktorý má za úlohu prehľadávať stránky a prevádzať určité úlohy. Najčastejšou úlohou je indexácia webových stránok, ktoré sa vďaka tejto indexácii stávajú jednoduchšie a rýchlejšie vyhľadateľnými. V súčasnej dobe sú populárne dva typy robotov, a to takzvaný „spider“ a „crawler“. Títo roboti sú využívaní vyhľadávacími nástrojmi, akým je Google, a sú dôležití pre správne nastavenie webu, ktorý slúži svojim návštevníkom.

Z vyššie uvedených informácií vyplýva, že robot musí mať čo najjednoduchší prístup k danému webu. Pokiaľ tomu tak nie je, poprípade ak je web nekvalitne vytvorený a nastavený, nemôže robot vykonávať svoju prácu, a preto sa takýto web bude vo vyhľadávaní nachádzať na inej než prvej, poprípade druhej stránke, čo je krajne neefektívne a teda nežiaduce.

Okrem týchto „dobrých“ robotov, však existujú aj tí, ktorí naopak škodia a sú nežiaduci už vo svojej podstate. Títo roboti sú navrhnutí preto, aby vykonávali prácu osôb, ktorých je možné označiť ako „spamer“. To znamená, že títo nežiaduci roboti prechádzajú weby, hľadajú emailové adresy, poprípade iný kontakt, ktorý následne využívajú k nežiaducej činnosti, a to práve k spamu. Proti týmto robotom však existuje ochrana v podobe programov, poprípade ďalších prvkov ochrany, akou môže byť opisovanie kódu a podobne.

4.9/5 - (11 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.9/5 - (11 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol