zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Prvotná je návštevnosť

K podnikaniu na internete, k tomu stačí vlastne veľmi málo. Ale k úspešnému podnikaniu, tam toho tak málo vôbec nestačí. Rozbehnúť podnikanie na sieti sa totiž dá už tým, že si človek zaobstará svoj vlastný podnikateľský web, lenže dosiahnuť tu úspech si vyžaduje predsa len oveľa viac. A medzi najzásadnejšie záležitosti, čo sú v podstate neodmysliteľné pre to, aby sa dalo s internetovým podnikaním obstáť, patrí zaistenie dostatočnej sledovanosti takéhoto webu. Tá je totiž nevyhnutným predpokladom k tomu, aby sa z tých, ktorí sa zaujímavú, stali v budúcnosti klienti, s ktorými sa dá spolupracovať v záujme zaistenia si potrebných ziskov.

Lenže zaistiť si dostatočne veľké publikum nie je vôbec jednoduché. A to napriek tomu, že internet využíva po celej našej planéte nepredstaviteľné množstvo ľudí, ktorí by mohli byť potenciálne oslovení. Pretože – ako bolo spomenuté- títo síce môžu byť určitou ponukou oslovení, ale tiež nemusia. Nikto z ľudí na svete totiž nemá neobmedzenú dávku času a energie, nikto nemá záujem vedieť všetko, a tak sa zvyčajne stáva, že sa niektoré weby zo strany verejnosti tešia obľube, zatiaľ čo po iných neštekne ani pes.

Najlepšie sú na tom z hľadiska dostatočnej návštevnosti tie z internetových prezentácií, ktorých odkazy sa objavujú na predných priečkach medzi tým, čo je nájdené a poskytované verejnosti internetovými vyhľadávačmi. Pretože vyhľadávače pomáhajú ľuďom nájsť na internete to, čo je žiadané, a súčasne tieto takisto posudzujú kvality webov a podľa toho zostavujú poradie, v ktrorom sa weby ľuďom ukážu. A pochopiteľne len tie predné majú návštevnosť a záujem zaistené.

A k tomu, aby sa na takéto predné pozície vo vyhľadávačoch nejaký web dostal, je nevyhnutne potrebné SEO, čiže jeho optimalizácia. Iba vďaka nej sa o hocijakom z webov vie, len ona dáva nádej na dosiahnutie očakávaných výsledkov.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol