zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Prečo optimalizovať web?

Aj keď sa u nás o počítačoch a internete dávno vie, aj keď u nás to, čo s týmto súvisí, už dávno zdomácnelo, sme stále ešte vo veľa prípadoch obyčajnými užívateľmi týchto vymožeností, ktorí nevedia ani zďaleka všetko o tom, čo sa im tu ponúka. A zatiaľ čo je logické, že ide o niečo tak pestré a zložité, že tu snáď nikdy nenájdeme nikoho, kto by v tejto sfére vedel a dokázal úplne všetko, čo je len možné, je chybou, že sa neraz nevedia ani veci, ktoré by ľudia pri svojom využívaní internetu poznať mali.

Zoberme si napríklad takých podnikateľov a firmy, podnikajúcich na internete. Teda tých, čo tu niečo ponúkajú v snahe upútať pozornosť verejnosti a potenciálnej klientely, tých, ktorí potrebujú osloviť čo najväčší okruh ľudí a s týmito uzatvárať obchodné transakcie. O tom, že si musia na sieti najskôr zaobstarať svoj web, na ktorom budú svoje ponuky publikovať, vedia všetci, to predsa má logiku. Lenže hociktorý z nich nevie, že tým to ešte nemôže skončiť. Nie preto, že by to snáď nefungovalo, ale preto, že by tu nebolo všetko také, aké by to malo byť v otázkach návštevnosti tohto webu.

Web môže na internete visieť ľubovoľne dlho a kdekoľvek, a napriek tomu u neho nie je istota, že ho internetová verejnosť objaví a využije tak, ako by si to jeho prevádzkovateľ prial. A to z toho dôvodu, že je zvyčajne takýto web medzi ostatnými konkurenčnými ponukami v podstate stratený. Nikto z ľudí nehľadá priamo tento, pokiaľ o ňom nevedia, a internetové vyhľadávače ho síce zrejme nájdu, ale predstavia ho v zozname objaveného na pozícii, kam na neho už nikto z hľadajúcich inak, než čírou náhodou nenatrafí.

A preto je nevyhnutná aj optimalizácie pre vyhľadávače. O ktorej by mali všetci majitelia a prevádzkovatelia webov vedieť, lenže neraz k svojej vlastnej smole nevedia. A pokiaľ by sme si potom upravili starú známu múdrosť „nevedomosť biznisu nepraje“.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol