seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Prečo optimalizovať web?

Aj keď sa u nás o počítačoch a internete dávno vie, aj keď u nás to, čo s týmto súvisí, už dávno zdomácnelo, sme stále ešte vo veľa prípadoch obyčajnými užívateľmi týchto vymožeností, ktorí nevedia ani zďaleka všetko o tom, čo sa im tu ponúka. A zatiaľ čo je logické, že ide o niečo tak pestré a zložité, že tu snáď nikdy nenájdeme nikoho, kto by v tejto sfére vedel a dokázal úplne všetko, čo je len možné, je chybou, že sa neraz nevedia ani veci, ktoré by ľudia pri svojom využívaní internetu poznať mali.

Zoberme si napríklad takých podnikateľov a firmy, podnikajúcich na internete. Teda tých, čo tu niečo ponúkajú v snahe upútať pozornosť verejnosti a potenciálnej klientely, tých, ktorí potrebujú osloviť čo najväčší okruh ľudí a s týmito uzatvárať obchodné transakcie. O tom, že si musia na sieti najskôr zaobstarať svoj web, na ktorom budú svoje ponuky publikovať, vedia všetci, to predsa má logiku. Lenže hociktorý z nich nevie, že tým to ešte nemôže skončiť. Nie preto, že by to snáď nefungovalo, ale preto, že by tu nebolo všetko také, aké by to malo byť v otázkach návštevnosti tohto webu.

Web môže na internete visieť ľubovoľne dlho a kdekoľvek, a napriek tomu u neho nie je istota, že ho internetová verejnosť objaví a využije tak, ako by si to jeho prevádzkovateľ prial. A to z toho dôvodu, že je zvyčajne takýto web medzi ostatnými konkurenčnými ponukami v podstate stratený. Nikto z ľudí nehľadá priamo tento, pokiaľ o ňom nevedia, a internetové vyhľadávače ho síce zrejme nájdu, ale predstavia ho v zozname objaveného na pozícii, kam na neho už nikto z hľadajúcich inak, než čírou náhodou nenatrafí.

A preto je nevyhnutná aj optimalizácie pre vyhľadávače. O ktorej by mali všetci majitelia a prevádzkovatelia webov vedieť, lenže neraz k svojej vlastnej smole nevedia. A pokiaľ by sme si potom upravili starú známu múdrosť „nevedomosť biznisu nepraje“.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás!
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol