zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Prečo budovať značku?

Ponuka toho ktorého podniku je dôležitá. To, čo sa tu zákazníkom ponúka, je tým, čím sa tu zarába. Avšak akokoľvek tu ide o to skutočne najpodstatnejšie, nie je ani to ešte všetko. Takáto ponuka totiž musí logicky byť aj známa a musí u klientely vzbudzovať oprávnenú dôveru. Pretože kto by zamieril za niekým, o kom nič nevie, respektíve kto vzbudzuje pochybnosti o svojej serióznosti? Málokto, ak vôbec niekto.

Každý podnikateľ by teda mal venovať pozornosť budovaniu svojej značky. A mal by učiniť všetko pre to, aby táto čo najviac rozšírila jeho dobrú povesť. Nejde tu vôbec len o nejakú tú grafiku, logo či slogan. Ide o mnoho viac.

Značka je ovplyvňovaná hocičím. Mimo iného aj tým, ako vyzerá webová stránka dotyčnej firmy, ako táto komunikuje, odpovedá na e-maily, prezentuje sa na sociálnych sieťach,… A to všetko pochopiteľne behom na dlhú trať. Chcelo by to vynakladať úsilie a mať aj jasný strategický plán.

Pri budovaní značky ide o to, aby ju ľudia poznali a aby si ju vždy spojili s konkrétnou ponukou, aby táto odlíšila svojho vlastníka od konkurencie. Čo je dôležité, pretože sú to konkurenti ako lokálni, tak aj celoštátni a globálni. A s tými všetkými je treba zvádzať konkurenčný boj a uspieť v ňom.

Kvôli zapamätateľnosti a ľahkej rozpoznateľnosti by mala takáto značka mať napríklad profesionálne logo, zaujímavý front a osobité farby. Samozrejme to je len vonkajší prejav, ktorý sám o sebe nestačí. Je potrebné, aby za touto vizualizáciou stáli aj skutky.

Pretože dôvera v značku znamená udržanie zostávajúcich a privedenie nových zákazníkov, znamená rešpekt medzi potenciálnymi konkurentmi. A teda aj zisky.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol