zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

PR článok

Text, ktorý je označený ako PR článok, je možné charakterizovať ako nástroj marketingovej komunikácie. V skorších dobách bolo možné označiť ako PR článok aj klasickú tlačovú správu, avšak v dnešnej dobe je za PR článok považovaný text, ktorý má nejakým spôsobom naviazať kontakt s čitateľom. Tomu napovedá aj samotná skratka PR- Public Relations, čo je možné preložiť ako vzťahy s verejnosťou.
V oblasti marketingu sa PR článok najčastejšie používa k propagácii. Môže ísť o nejaký tovar, o udalosť alebo napríklad o záujmy určitej skupiny osôb. Texty takéhoto razenia nie sú síce primárne marketingovými textami, ale súčasne by nemali hovoriť v neprospech cieľovej záležitosti. Články takéhoto razenia skrátka dokážu vyvolať v čitateľovi záujem, avšak bez hlbšieho podsúvania nejakého faktu či nadbytočného vychvaľovania daného produktu. Môžu byť teda veľmi nenásilnou formou reklamy, čo sa v súčasnej dobe používa vo veľkej miere.
Samotná podoba tohto textu je v réžii každého autora. Spravidla je však dobré riadiť sa základnými požiadavkami, ktoré sú na text tohto razenia požadované. Každý autor by si mal pred vytvorením nejakého PR článku premyslieť, aký produkt predstavuje, prečo by o neho mal mať čitateľ záujem alebo prečo by mal čitateľ tento produkt kúpiť. Skrátka je nutné premyslieť obsah článku takým spôsobom, aby článok mal informatívnu hodnotu, ktorá bude určitým spôsobom podsúvať čitateľovi pozitívne fakty vzbudzujúce záujem, avšak bez viditeľného záujmu vytvoriť reklamu.

4.1/5 - (10 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.1/5 - (10 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol