zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Pozor na chyby na webe

Pokiaľ sa niekto venuje podnikaniu vo virtuálnom svete internetu, nemal by tak činiť s nasadenými pomyselnými ružovými okuliarmi. Teda rozhodne by si nemal myslieť, že si na internete zriadi svoj web, na ten vyvesí nejaké tie ponuky a potom mu to už bude zarábať bezproblémovo samo od seba. Aby to tam vynášalo, musí sa podnikateľ o niečo postarať a niečomu sa pre zmenu vyvarovať.

K tomu, aby sa biznisu na internete darilo, je potrebné tu v prvom rade vytvoriť ponuku, ktorá internetovú verejnosť zaujme už na prvý pohľad. Pretože len takéto prvotné zaujatie niečím črtá nádej, že užívatelia danú ponuku neignorujú a že zatúžia vedieť o nej viac. Čo je predpoklad pre požadovanú konverziu.

Lenže takáto ponuka sa určite nesmie obmedzovať len na svoju ľúbosť. Kvalitné vyobrazenia síce môžu vzbudiť záujem, ale potom musia prísť k slovu nevyhnutne aj textové záležitosti. Teda nesmie chýbať možnosť dozvedieť sa, čo ten konkrétny produkt ponúka, aké sú jeho prednosti , respektíve prečo si ho kúpiť práve tu, a nie niekde u konkurencie. Lenže takéto popisy tu nielen nesmú chýbať, ale nesmie sa to s nimi ani naopak preháňať. Všetkého moc škodí, a keby tu niekto zverejnil siahodlhý popis nevyvážených technických parametrov, návštevníci to nebudú čítať a odídu.

Rozhodne nie je od veci, ak sa teda časť informácií, hodnotení a podobných záležitostí presunie z hlavnej stránky napríklad do blogu, kam sa dajú navyše umiestňovať aj spätné odkazy.

Verejnosť musí byť prevádzkovateľom webu aj „rozmaznávaná“, musí mať pocit, že je to o ňu záujem. A k takejto komunikácii sa dajú využiť napríklad sociálne siete, kde sa dá podnikateľa kontaktovať aj hodnotiť jeho ponuky. Na čo môže internetový podnikateľ adekvátne reagovať, napríklad v podobe zľavových akcií alebo iných výhod, čo sa tešia obľube internetovej verejnosti.

A hlavne nesmú na webe chýbať údaje o tom, kto ho prevádzkuje, a jeho kontakt. Pretože ak niečo každého cudného človeka spoľahlivo odradí, tak je to skutočnosť, že mu niečo ponúka niekto, o kom sa nič nevie, kto „sa pod takúto ponuku nechcel podpísať“.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol