zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Píšete potenciálnym zákazníkom?

Vravieva sa, že „zíde z očí, zíde z mysle“. A niečo na tom určite je, pretože nie každý a nie všetko zostane nezmazateľne vryté v ľudskom srdci. Hlavne ak sa bavíme o niečom takom, ako sú weby na internete. Internetové ponuky síce môžu byť atraktívne, ale napriek tomu neraz nie sú objavené, a keď objavené sú, neraz sa na ne predčasne zabudne. A aby sa na ne nezabúdalo, je potrebné, aby sa prevádzkovatelia webov svojmu okruhu užívateľov, o akých im ide, pripomínali.

Pripomínať sa dá rôznymi spôsobmi. Napríklad aj vo forme e-mailingu.

Asi nie je treba siahodlho rozoberať, v čom tkvie tohto podstata. Aj zo samotného názvu sa dá vytušiť, že ide vlastne o rozosielanie e-mailov tým, kto majú byť oslovení.

Lenže taký e-mailing nie je zas až taká banalita, ako by sa mohlo zdať. A to nielen preto, že sa musia zohnať e-maily tých, ktorým je vhodné písať, ale je potrebné počínať si tu skutočne zodpovedne. Aby takéto e-maily neobťažovali a nekončili v spame, čo by bolo pochopiteľne krajne kontraproduktívne a zbytočné.

E-mailing teda môže byť priamo dokonalým a účinným prostriedkom internetového marketingu, ktorý prináša vysoký konverzný pomer, ale to jedine vtedy, ak je správne využitý. Teda keď sú prevádzkované cielené e-mailingové kampane, ktoré oslovujú žiaducu cieľovú skupinu internetových užívateľov.

A čo je k tomu potrebné? Pochopiteľne databáza e-mailov tých, čo majú byť kontaktovaní, a rozosielanie e-mailov, ktoré sú pre daný účel optimálne, a to ako po vizuálnej stránke, tak aj čo sa týka textovej stránky a kreativity. A aby sa dosiahli ideálne výsledky, je dobré využiť napríklad Emailing Comerto. Kde sa realizujú e-mailingové kampane od začiatku až do konca, od prvotného návrhu až po samotné poslanie, kde sa teda dá zaistiť textová aj grafická stránka veci, kde sa zaisťuje rýchle a bezproblémové rozosielanie aj analyzuje efektivita, ktorá je takýmto e-mailingom dosiahnutá.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol