zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

O sledovanosť treba bojovať

Každý, kto už niekedy niečo na internete ponúkal, vám určite potvrdí, že nebol ani tak problém urobiť podobnú ponuku, ako skôr nájsť niekoho, kto by na ňu reflektoval. Teda kto by ju našiel a prejavil o ňu očakávaný záujem. Pretože svoj web, napríklad aj ten podnikateľský, si síce môže zaobstarať kdekto, ale prinútiť internetovú verejnosť k jeho hľadaniu, nájdeniu, a nakoniec aj patričnému využitiu už ani zďaleka tak jednoduché nie je. Je to oveľa skôr nezvládnuteľné ako jednoduché. Lenže zvládnuť sa to nakoniec musí, aby sa dosiahlo to, čo sa má na internete so svojim webom dosiahnuť.
A ako sa stať so svojim webom na internete známym, keď tu je toľko konkurujúcich si ponúk, že sa medzi nimi všetko nedostatočne zviditeľnené nenávratne stráca? Ako si zariadiť pozornosť od tých, ktorí doteraz možno ani nevedia o tom, že tu nejaká tá určitá ponuka vôbec je?
Je to problém, ale je to problém zvládnuteľný. Keď sa totiž staví na to, čomu sa hovorí skrátene SEO a neskrátene optimalizácia pre internetové vyhľadávače, dá sa aj pri zdanlivo beznádejne stratenej ponuke dosiahnuť zvrat v jej sledovanosti a využívanosti.
Takáto optimalizácia totiž pomáha v rôznych ohľadoch tomu, aby sa dostal niektorý web hľadajúci verejnosti na internete na oči. Je tu mnoho rôznych činností, ktoré je možné na tento účel využiť, a snáď nič nedemonštruje prínos takejto optimalizácie viac ako linkbuilding, ktorý sa do SEO úplne pochopiteľne radí tiež.
Linkbuilding čiže vytváranie spätných odkazov totiž ovplyvňuje takúto návštevnosť webov významne a nesporne, a to hneď dvoma spôsobmi. Jednak tým, že takéto vytvorené a ideálne umiestnené spätné odkazy privádzajú na nimi podporovaný web návštevníkov z iných webov, a jednak tým, že je na počte a kvalite takýchto spätných odkazov závislé aj posudzovanie webov internetovými vyhľadávačmi, ktoré samozrejme ponúkajú takýmito odkazmi podporované weby výhodnejšie ako weby iné.
A tak sa linkbuilding nesmie podceňovať. Kto by ho nevyužil, bol by len sám proti sebe.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol