zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Nikto nechce zlyhať

Aj keby mal určitý web prvoradú a napríklad len jedinú funkciu, akou by bolo o niečom informovať, nedá sa tu rozhodne uspokojiť len s uverejnením nejakého o niečom informujúceho textu. Dôležitá tu je, vždy bola a vždy bude aj grafická stránka. Pretože obyčajný siahodlhý text nenadchne ani užívateľa internetu, ani internetové vyhľadávače, ktoré rozhodujú o tom, čo a ako sa predstaví práve tomu publiku, o ktoré ide prevádzkovateľom webov predovšetkým.

A tak nesmú na weboch chýbať napríklad ani fotografie. A aby tieto preukazovali užitočné služby, musia sa aj tie spĺňať určité kritéria.

Pokiaľ sa bavíme o fotografiách publikovaných na weboch, je potrebné si v prvom rade povedať, že by tieto mali byť kvalitné. O tom nemôže byť pochýb, pretože ich hlavnou úlohou je zaujať. A nekvalita nezaujme.

Ďalej je potrebné si ale uvedomiť aj to, že využívanie snímok z fotobánk už dnes nie je ideálnou voľbou. Publikum istotne spozná, že nejde o vlastné snímky, ale len o niečo ilustračné, a „požičaný“ snímok natoľko neocenia. Respektíve to nevzbudí práve dôveru v ostatný obsah, ktorý takéto foto sprevádza. Platí tak dokonca, že aj nekvalitné fotografie vlastné preukážu lepšiu službu, než dokonalý snímok z fotobanky.

Kvalitné snímky potom plnia nielen estetickú funkciu, ale aj informačnú, a zároveň napomáhajú k budovaniu vzťahu s tým, komu je to na webe publikované určené. Aj obyčajný pohľad tu môže rozhodnúť, či návštevník na webe zotrvá a niečo z toho bude, alebo či tento odíde, zrejme nenávratne.

A tak sa fotografie využívajú a majú zmysel. A to či už ide o snímky produktové, o fotografie zamestnancov alebo ďalších ľudí a podobne. Obrázok totiž povie, ako sa traduje, viac než tisíc slov, je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť. A je pochopiteľné, že to zohráva významnú úlohu v tom, čo sa od ľubovoľného webu očakáva. A bola by chyba takúto možnosť nevyužiť.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol