zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Nikdy nie je nič isté

Ten, kto chce v niečom dosahovať úspechy, musí v prvom rade robiť to, čo k nim vedie. A okrem toho musí takisto overovať, či sa mu to vypláca, či tu dochádza k tomu, k čomu by tu dochádzať malo. Pretože nemá zmysel robiť si zbytočné nádeje, a to, čo sa neosvedčuje, je vhodné opustiť, na rozdiel od toho, čo žiaduci efekt má.

A tak sa napríklad aj pri optimalizácii pre internetové vyhľadávače musí robiť to, čo prinesie žiaduce výsledky. A musí  sa tu aj kontrolovať, čoho sa dosahuje, pretože optimalizácia nie je vo všetkých ohľadoch exaktným oborom, kde by sa dalo niečo sľúbiť a takisto stopercentne dodržať.

Optimalizácia je proste súbor činností, ktoré posúvajú web čo najvyššie v internetových vyhľadávačoch. A čim vyššie sa tu odkaz na nejaký web prepracuje, tým lepšie pre jeho prevádzkovateľa, pretože dokonalé umiestnenie vo vyhľadávačoch predstavuje dosiahnutie lepších výsledkov vďaka vyššej návštevnosti.

Ale určite sa tu nedá nikomu zaručiť, že sa jeho web na optimálnu pozíciu dostane. Je tu totiž mnoho parametrov, ktoré sú vo vyhľadávači posudzované a ktorým je priradená určitá váha ,a zatiaľ čo na niektoré z nich má vplyv kdekto, iné sú len ťažko ovplyvniteľné. A o niektorých sa napríklad ani verejne nevie, a preto ich nikto ovplyvniť neskúša.

Keď sa tak niekto snaží o optimalizáciu, vlastne v mnohých prípadoch skúša, čo mu určité zmeny prinesú. Je známe, že dostatok a kvalita spätných odkazov zmysel má, a to nemalý, vie sa o pozitívnom vplyve kvality uverejnených textov a obrazového a ďalšieho materiálu, o význame ideálnej štruktúry webu, ideálnej domény, o dôležitosti čo najlepších technických parametrov. Ale ani to nie je všetko.

A tak by sa mal človek zaujímať aj o rýchlosť načítania svojho webu, o jeho prispôsobení pre chytré telefóny a tablety, o metatagy, architektúru URL, o zhodu nadpisov s obsahom a podobne.

Proste je takáto SEO veda, u ktorej sa vie len sčasti, čo a aký počin prinesie. Ale nikto okrem prevádzkovateľov internetových vyhľadávačov stopercentne nevie, čo presne a ako ovplyvňuje rozhodovanie vyhľadávačov, a teda o úspechoch webov u týchto. A nevie sa ani, čo robia majitelia konkurenčných webov pre svoje zviditeľnenie a s akým úspechom.

A preto je SEO vždy sčasti stávkou do lotérie, v ktorej sa nedá kúpiť ten najlepší výsledok. A aj tí najväčší profesionáli dokážu pomáhať len bez stopercentnej záruky dokonalosti. A aj to je dobré. Pretože nič nepomôže webu viac než práve optimalizácia.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol