zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Niečo o copywritingu

Pokiaľ doteraz neviete, čo je to ten vyššie spomenutý copywriting, tak sa vám to dá celkom jednoducho vysvetliť. Ide vlastne o profesionálne písanie, a to predovšetkým nasledujúcich textov:

Účelom tvorby takýchto textov je získavanie návštevníkov pre daný web, z ktorých radov sa v ideálnom prípade následne regrutujú zákazníci.  Pokiaľ tu ide o texty reklamné a propagačné, je potrebné, aby boli tieto optimalizované pre internetové vyhľadávače a zároveň vzbudzovali vo svojich čitateľoch záujem o danú ponuku a pocit dôvery v to ponúkané, pokiaľ sú potom takéto texty obsahové, je treba, by sa pútavou formou poskytli čitateľom relevantné informácie týkajúce sa konkrétnych ponúkaných výrobkov a služieb, čo zvyšuje nádej na uzatvorenie obchodných transakcií.

A čo to znamená, že je text optimalizovaný pre internetové vyhľadávače? Ide o text, ktorý sa musí dať v internetových vyhľadávačoch po zadaní kľúčového slova nájsť. Čo znamená, že do neho musia byť zakomponované kľúčové slová či frázy, ktoré internetová verejnosť do vyhľadávačoch zvyčajne zadáva.

Ale súčasne sa tu musí analyzovať obsah textov používaných konkurenciou, pretože aj od množstva unikátnych textov záleží, ktorý web bude považovaný za najrelevantnejší.

A pretože takéto texty nedokáže len tak ľahko vytvoriť každý, je treba vsadiť na copywriterov s dostatkom skúseností. Na tých, ktorí vytvoria niečo kvalitného, a nielen nejakú prehnanú ódu na konkrétnu ponuku, ktorí dokážu využiť relevantné informácie a zrozumiteľne ich predložiť internetovej verejnosti. Ale podceniť sa rozhodne nesmie ani forma takýchto textov, čo musí slúžiť k tomu, aby v nich človek bez dlhého čítania našiel práve informácie, ktoré hľadá.

Takýto schopný copywriter proste dokáže vo svojich textoch predložiť zadanú tému, dokáže ju náležite formátovať, zachovať logickú štruktúru a podobne. A hlavne musí byť ochotný na takýchto textoch pracovať tak dlho, pokiaľ nebudú dokonalé. Dokonalé ako on sám.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol