zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Nie každý web je dosť vidieť

Kedykoľvek niekto pojme úmysel niečo podnikať na internete, má spravidla „veľké oči“. Teda má prehnané očakávania od toho, čo mu táto sieť môže ponúknuť. A aj keď je skutočnosťou, že sa dá od internetu očakávať veľa dobrého, mnoho predností, ktoré musíme v reálnom svete oželieť, nedá sa rozhodne spoliehať na to, že si automaticky polepšíme, keď presunieme svoje aktivity práve na internet, do sveta virtuálneho. A to preto, že existuje celý rad ľudí, ktorí mali, majú a tiež budú mať podobný nápad. A s týmito sa musel, musí a bude musieť zvádzať súboj o priazeň internetovej verejnosti, tých, ktorí majú byť oslovená privábení k určitej ponuke.

A ako sa na internete verejnosť láka? Rovnako ako v ktoromkoľvek inom podnikaní hrajú aj tu veľkú úlohu kvalita ponuky a cenová hladina, potrebnosť toho ponúkaného a tohto dostupnosť. Ale tým to ešte ani zďaleka nie je u konca, ani to, čo je v týchto ohľadoch najlepšie, nemá záruku, že to nájde svoju záujemcu a kupujúceho.

Ten, kto chce niečo ponúkať, musí v prvom rade vymyslieť spôsob, ako sa pred možnými zákazníkmi prezentovať. Mal by teda posúdiť konkurenčné ponuky a zistiť, v čom sú jeho silné stránky a na čom ešte musí zapracovať, na čo má klásť dôraz a čo naopak ignorovať napríklad preto, že v tom nemá šancu v zrovnaní s konkurentmi uspieť. Teda je potrebné vsadiť na optimalizáciu.

Prečo? Pretože napríklad aj iba správnou voľbou kľúčových slov sa dá spraviť žiaduci krok vpred. Keď tieto zodpovedajú obsahu webu, sú dostatočne často vyhľadávané a zároveň ich nájdeniu nebráni ich príliš časté používanie zdatnejšou konkurenciou, je to jednoznačne dobrá voľba.

Potom je vhodné vytvoriť si alebo si nechať vytvoriť dostatok kvalitných spätných odkazov, ktoré zaistia nájdenie nových návštevníkov v radoch tých, ktorí navštevujú weby iné, obsahovo podobné a úspešné. Čím viac odkazov sa podarí dokonale umiestniť na iné obdobné weby, tým je nádej na zdar väčší.

Samozrejme je nutné zapracovať aj na vzhľade a obsahu webu, je vhodné neraz vytvoriť nové a vylepšiť existujúce stránky, a to ako graficky, tak napríklad aj s využitím copywritingu, je nutná aj reklama.

A pretože život je zmena, nemal by takýto web zostávať celú večnosť nemenný.

To všetko stojí za úspechy webov. A úspechy sa, ako je známe, musia dosahovať.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol