zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Nie každý článok zapôsobí

Reklamné a propagačné články už na internete dávno zdomácneli. Stretávame ich tu všade, čo má príčinu hlavne v tom, že pomáhajú s propagovaním jednotlivých ponúk, dajme tomu jednotlivých alebo ponúkajúcich webov.

Všetci sme už na internete určite nejaké takéto propagačné články našli a zaregistrovali. A preto si mnohí z nás dokážu spraviť na túto problematiku aspoň povrchný úsudok, na základe ktorého ľahko dospejú k tomu, že nie je PR článok ako PR článok.

Celkovo sme už zažili, že sa podobné texty líšia svojou úrovňou, kvalitou a príťažlivosťou. Že sme niektoré z nich prečítali, niektoré aspoň letmo prešli pohľadom a niektoré čoby nezaujímavé celkom ignorovali. A o našom záujme o tieto texty tu nerozhodovala vždy len téma, o ktorej sa tu pojednávalo. Rozhodovalo aj to, ako zodpovedali takéto články kritériám, ktoré pri takýchto textoch existujú.

Aj písanie PR článkov sa proste musí vedieť. A nestačí si iba myslieť, že to vieme, je potrebné v tom mať istotu. A ak takúto istotu nemáme, je zrejme lepšie prenechať ich napísanie nejakému skúsenému copywriterovi.

A keď si chceme podobný propagačný text napísať sami? Potom by sme si mali dať záležať na tom, aby sme dodržali aspoň tie najdôležitejšie pravidlá, ktoré sa k takýmto textom vzťahujú.

Je potrebné tu poznať a vziať do úvahy, čo sa od takéhoto článku očakáva z pohľadu reklamy a optimalizácie pre internetové vyhľadávače, je vhodné zvoliť adekvátnu a pútavú tému, vytvoriť populárny obsah, určiť si adekvátnu dĺžku, umiestniť sem správne kľúčové slová a požadované dotazy a nepodceniť ani titulky, ani logickú štruktúru a formátovanie. Na tom všetkom tu totiž záleží, to všetko rozhoduje o tom, či podobný text splní do neho vkladané očakávania alebo nie.

A to chce vedieť, ako na to, to chce naštudovať si túto problematiku skutočne dôkladne. Alebo to radšej nechať na odborníkov, ak nie sme si istí.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol