zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Nie je optimalizácia ako optimalizácia

Aby sa web dostal až k hľadajúcim užívateľom internetu, pre ktorých by mal byť určený, tak najlepšie cestou dosiahnutia umiestnenia na neho vedúceho odkazu v internetových vyhľadávačoch na čo najideálnejšej pozícii. Internetové vyhľadávače by proste mali takýto web ponúkať ľuďom tak, aby ho tí hľadajúci danú tematiku bez problémov našli a aby mu dali prednosť pred inými ponukami, ktorých je na internete dosť a dosť.

Aby sa potom to optimálne umiestnenie v internetových vyhľadávačoch dosiahlo, musí sa obvykle optimalizovať. Teda je potrebné robiť niečo, čo zaistí lepšie umiestnenie práve v tých internetových vyhľadávačoch.

A ako sa takéto vyhľadávače presviedčajú, aby dali nejakému webu prednosť pred inými? Optimalizáciou, ktorá môže byť skutočne rôznorodá. A teda pochopiteľne raz žiaduca a férová a niekedy napríklad aj zavrhnutiahodná. Respektíve niečo medzitým.

Je tu teda žiaduce hlavne White Hat SEO, teda optimalizácia, ktorá zodpovedá pravidlám a etike internetových vyhľadávačov a ktorá presvedčuje vyhľadávače o prínosnosti a kvalitách webu transparentnými, kvalitnými stránkami, ktoré sú skutočne účinné pre užívateľa. Efekt tejto optimalizácie je pomalý, ale zato istý a stabilný, žiadne alebo takmer žiadne riziká prepadu neprinášajú.

Hoci je tu aj pravý opak, teda Black Hat SEO, kedy sa pri optimalizácii vyhľadávač oklamáva. Tu ide len o to získať čo najviac návštevníkov webu bez toho, že by im tento bol prínosný, za pomoci zneužitia informácií o princípoch algoritmov, ktoré sú získané AB testovaním, nákupom spätných odkazov, manipuláciou s návštevníkmi atď. Úspechy v internetových vyhľadávačoch sa tu dostavujú rýchlo, hoci ide o počínanie neakceptovateľné, ktoré je skôr či neskôr vyhľadávačom odhalené a penalizované.

A potom je tu pochopiteľne aj „niečo medzi“, teda Grey hat SEO, spočívajúce v zásade v tom, že sa využívajú metódy oboch vyššie zmienených optimalizácií tak, aby to tým optimalizujúcim maximálne prospelo a zároveň to neprinieslo riziko sankcií.

A je len na majiteľoch webov, akou cestou sa vydajú.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol