zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Nie je linkbuilding ako linkbuilding

Každý, kto tomu rozumie, vám potvrdí, že je linkbuilding iba jednou z metód zviditeľňovania sa na internete. A to či už sa bavíme o bezprostrednom vplyve, ktorý majú spätné odkazy, alebo o vplyve sprostredkovanom, teda o tom, ako takéto množstvo a relevancia odkazov ovplyvňuje postavenie odkazu na konkrétny web v internetových vyhľadávačoch.

Hoci s takým linkbuildingom to nie je ani zďaleka také prosté, ako by sa mohol domnievať niekto, kto sa povrchne zoznámi s jeho definíciou. Linkbuilding, akokoľvek sa nejedná o zdanlivo rutinnú a jednoznačnú záležitosť, zase až tak jasný nie je, v ňom sa dá aj nevedomky často chybovať, A je pochopiteľné, že sa aj tu rovnako ako všade inde môže akékoľvek pochybenie majiteľovi zviditeľňovaného webu vypomstiť.

Vezmime si napríklad už len otázku toho, kde majú byť spätné odkazy, o ktoré v linkbuildingu ide, umiestnené a ako majú vyzerať. To nie je žiadna formalita, nedá sa domnievať, že je odkaz ako odkaz.

Pokiaľ chce niekto pretlačiť svoje odkazy na cudzie weby a sláviť s tým zároveň aj úspechy, musí dosiahnuť v prvom rade to, aby potenciálnych záujemcov prilákal. Takéto odkazy teda musia byť umiestnené tam, kde vzbudia dostatočný záujem, teda dajme tomu v atraktívnych článkoch alebo v spojení s príťažlivo vyzerajúcou grafikou. Tu je totiž najväčšia nádej na to, že bude podobný obsah niekto zdieľať, čím sa aj odkaz v ňom uvedený rozšíri.

Užitočné sú okrem textov obsahových ale napríklad aj tie propagačné, umiestnené na weby s vysokou návštevnosťou, ktoré sú vyhľadávačmi pozitívne hodnotené.

Hoci šírenie niečoho podobného nemusí byť nijak ľahké. A preto sa vyplatí napríklad aj požiadať spokojných zákazníkov o pomoc pri šírení odkazu ďalej. Alebo si umiestnenie takéhoto odkazu na relevantnom cudzom webe zaplatiť.

To totiž zaberá. Na rozdiel od odkazov z nesúvisiacich stránok alebo príliš častého affiliate marketingu, čo je hodnotené vyhľadávačmi ako podvodné jednanie. A je samozrejmé, že podvodníkom nikto so zviditeľňovaním pomáhať nebude.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol