zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Nemusí to vyjsť draho

Ak chce niekto so svojim webom dosahovať dostatočne veľké úspechy, potrebuje zaistiť dostatočnú návštevnosť tohto svojho výtvoru. Musí prilákať záujemcov, ktorí sem zamiera a následne sa z nich stanú takí klienti, akých si prevádzkovateľ webu predstavuje, akých tu potrebuje.

Ale web samotný si sám o sebe potrebnú sledovanosť nezaistí. A tak je potrebné ho propagovať, k dosiahnutiu zámerov využívať reklamu. A pokiaľ sa bavíme o reklame, tak pokojne o akejkoľvek, no najradšej o takej, ktorá prináša požadovaný efekt. Teda o takej, ktorá je na internete nielen niekde vyvesená, ale ktorá tiež plní svoje propagačné poslanie.

Nemá zmysel utrácať za reklamy, ktoré z ľudí iba ťahajú peniaze. A to nielen preto, že by šlo o zbytočné výdaje, ale hlavne preto, že bez dosiahnutia požadovaného efektu by to nemalo zmysel a bolo by to aj finančnou stratou.

A preto sa vyplatí vsadiť na reklamu, u ktorej je efekt zaručený. Teda na PPC reklamu, aká je platená úmerne tomu, čo poskytne tomu, koho propaguje.

Pripadá vám to síce rozumné, ale predsa len zbytočne drahé? Potom je vhodné rozhliadnuť sa po nejakej lacnejšej PPC kampani. Aj takáto možnosť tu totiž je, a napriek nižšej cene je jej efektivita zaistená.

Chce to len obmedziť používanie metrík na tie skutočne nevyhnutné, chce to vytvorenie stĺpca „Impression to Conversion“, chce to pridanie presnejších kľúčových slov a segmentáciu publika podľa nákupných úmyslov v Google Analytics, a dosiahnu sa pokojne aj znateľné finančné úspory, zníženie nákladov, čo s takouto PPC reklamou súvisia, a to pri zachovaní efektu, aký takáto propagácia má.

A to je niečo, čo je v dnešnej dobe nesmierne dôležité. Pretože žijeme v neľahkej dobe, mnohí podnikatelia si už napríklad siahli aj na samotné dno a v nejedenom prípade nie je na rozhadzovanie. To ale nesmie propagáciu žiadnej podnikateľskej ponuky ohroziť. Pretože ak má mať ten ponúkajúci nádej aspoň do budúcna, nesmie byť zabudnutý. A ideálna PPC kampaň mu v tom pomôže.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol