zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Na linkbuilding nesmieme zabúdať

Budovanie spätných odkazov, teda linkbuilding, je niečím čo poznajú určite všetci schopní prevádzkovatelia rôznorodého biznisu na internete. Tí totiž vedia, že sa práve bez tohto v žiadnom prípade nezaobídu, ak im ide o dosiahnutie skutočných podnikateľských úspechov.

Kedykoľvek je potrebné zvýšiť na nejakom webe jeho návštevnosť, je to práve linkbuilding, čo výdatnou mierou pomáha k tomu, aby sa to dosiahlo. A pre tých, kto vedia, čo to obnáša, na tom nie je vôbec nič divného. Ide totiž o vytváranie a optimálne rozmiestňovanie spätných odkazov, ktoré privádzajú internetového užívateľa na konkrétny web, a to je celkom logické, že čím viac takýchto „ukazovateľov smeru“ na sieti je, tým skôr niekoho privedú.

Lenže to nie je jediná funkcia, akú takéto spätné odkazy majú. Na ich počte a relevancii totiž závisí aj hodnotenie nimi propagovaného webu internetovými vyhľadávačmi, nástrojmi, ktoré hľadajúcej internetovej verejnosti pomáhajú nájsť to hľadané, respektíve to najlepšie zodpovedajúce potrebám internetových užívateľov.

Počet a dokonalosť spätných odkazov tak značnou mierou ovplyvňuje v rámci optimalizácie pre internetové vyhľadávače to, ako efektívne sa určitý web dostane až k tým, komu je určený.

Ak má linkbuilding skutočne fungovať dokonalo, je nevyhnutné v prvom rade to, aby boli spätné odkazy umiestňované na relevantné a tematicky príbuzné webové stránky, teda na miesta, ktoré majú sami o sebe svoj vplyv a svoju pozíciu na internete a tým prospievajú aj webu, ktorý je na nich svojim odkazom propagovaný. Je teda žiaduce, ba priamo nevyhnutné, aby vznikla k účelu takejto propagácie kvalitná a relevantná sieť spätných odkazov, čo pomôže splniť na nej kladené úlohy.

Niekedy sa takéto spätné odkazy získavajú formou kúpy alebo výmeny, inokedy napríklad registráciou v katalógoch, aktivitou v relevantných diskusiách, bookmarketingom, vytváraním atraktívneho obsahu, tlačovými správami a tematicky zamierenými článkami, blogovaním či využívaním možností, ktoré ponúkajú sociálne siete. A či už je uprednostnené to alebo ono, hlavná je tu kvalita. S tou sa totiž aj v linkbuildingu na internete príde najďalej.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol