zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Na ktoré nedostatky si dať pozor?

Nie je nič prevratne objavného na tvrdení, že nie je web ako web. A to nielen z pohľadu toho, čo je na ňom uverejnené, ale aj čo sa týka jeho ďalších vlastností.

Čo to znamená v praxi? Teoreticky nič moc. Každý, kto chce web vlastniť a prevádzkovať, si môže obstarať taký, aký uzná sám za vhodný a aký sa mu páči. A nech mu je dopriate.

Lenže ono nie je každému dopriate rovnako, nie každému poskytuje web rovnako dokonalé služby. Pretože to, akého efektu sa majiteľ od svojho webu dočká, závisí potom na jeho zameraní, tak aj práve na jeho kvalitách.

A je logické, že web s nedostatkami neprinesie očakávané výsledky. Nemusí ani zďaleka zberať úspechy v internetových vyhľadávačoch, ktoré ovplyvňujú to, koľko ľudí na určitý web zavíta, ani u užívateľov, ku ktorým sa mu nakoniec podarí nejako preniknúť. A pretože majú vysoké postavenia v internetových vyhľadávačoch a s tým súvisiaca návštevnosť zásadný význam, malo by sa s nedostatkami webov skoncovať.

Dokonalý musí byť pochopiteľne vzhľad takéhoto webu. To aby pritiahol pozornosť hostí, aby nebol preletený zrakom a zabudnutý ako nepríťažlivý. Ide tu aj o logotyp, aj o grafiku, rozlíšenie a unikátnosť, čo sú v tomto ohľade podstatné.

Ďalej musia byť na tomto webe optimálne rozmiestnené informácie, a to pochopiteľne aktuálne informácie, pravdivé a výstižné. Web proste musí byť dôveryhodný, aby nebol zavrhnutý.

Rovnako dôležité je na webe ideálne rozmiestnenie ďalších jednotlivých prvkov, musí tu jednoznačne panovať prehľadnosť.

Takisto je potrebné, aby tu bola použitá pre daný účel ideálna doména, HTML a CSS kód, aby tu skvele fungovala navigácia.

A pochopiteľne sa nesmie zabudnúť ani na optimalizáciu pre internetové vyhľadávače, čo zaisťuje, že sa tento web dostane až k tým, na koho cieli, k užívateľom internetu, ktorých by tu to zverejnené mohlo zaujímať.

A preto je potrebná odborná pomoc. Pretože s týmto si laik celkovo poradiť nedokáže. A poradiť si s tým je potrebné, aby mal takýto web pre svojho pozorovateľa zmysel, aby prinášal úžitok.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol