zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Linkbuilding má svoju dôležitosť

Určite ste to už na internete niekedy zaregistrovali. Zavítali ste tu na nejaký web, a než ste sa nadali, boli ste na webe celkom inom. Bez toho, že by ste si to napríklad plne uvedomovali, presunuli ste sa z jedného internetového výtvoru na iný, a to svojim vlastným a často iba intuitívnym krokom, akým bolo kliknutie na nejaký odkaz.

Tak sa to deje. A deje sa to každému bez výnimky, pokiaľ tento trávi na internete viac času a nemieri iba s konkrétnym úmyslom na jednu konkrétnu internetovú ponuku.

Človek si proste prehliada niečo, o čo má záujem. A ako postupuje, pripletie sa mu niekedy do cesty nejaký vložený odkaz, ktorý ho z nejakého dôvodu zaujme natoľko, že na neho klikne. A razom je niekde inde.

A verte mi, že to zmienené nie je rozhodne dielom náhody. To, že sa všade možne vyskytujú rôzne vložené odkazy, nie je zhoda okolností. Je to niečo, čo vzniká úmyselne a veľmi často a cielene v rámci linkbuildingu.

Linkbuilding alias vytváranie spätných odkazov je tu práve preto, aby pomáhal takéto odkazy vytvárať a ideálne rozmiestňovať. A robí sa to preto, aby sa priviedli užívatelia z niektorých webov na weby iné. Čim sa zaisťuje zvýšenie návštevnosti a súčasne to prospieva aj v rámci optimalizácie pre internetové vyhľadávače.

Linkbuilding skrátka zaisťuje vyššiu návštevnosť a súčasne spolurozhoduje aj o umiestnení odkazov v internetových vyhľadávačoch. A to hra významnú úlohu pre kohokoľvek z majiteľov webov, predovšetkým pre tých, ktorí sa ponukami na takýchto weboch živia.

Hoci aby spätné odkazy fungovali ideálne, musia spĺňať určité kritériá. Predovšetkým musia byť na weboch, ktoré majú dosť návštevníkov, aby bolo koho presmerovávať, potom je vhodné mať takéto odkazy na weboch podobného zamerania, a to na takých miestach, kde majú najväčšiu váhu. A pretože sa kvalitné spätné odkazy nezískavajú ľahko, je vhodné to nechať na profesionálov. Pretože nedokonalé odkazy môžu naopak aj uškodiť. Čo si nikto z tých, ktorí majú svoj web, nemôže dovoliť.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol