zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Linkbuilding je vítaná pomoc

Presadiť sa so svojim podnikaním na internete nie je rozhodne nič ľahké. Dá sa tu síce určite nájsť dostatok zákazníkov, lenže než sa títo nájdu, teda než si nájdu na určitý web cestu a dajú mu svoju dôveru, je to veľmi komplikované. A cesta k zmene k lepšiemu by bola tŕnistá, ak by neexistoval spôsob, ako si nájdenie klientov uľahčiť.

A je dobre, že takéto pomáhajúce riešenie existuje. A ak doposiaľ neviete, čo mám na mysli, verte, že tým myslím linkbuilding.

Pokiaľ chce niekto nájsť pre svoj web ďalších návštevníkov, ktorým by tu chcel niečo ponúknuť s úmyslom si tým dopomôcť k nevyhnutným príjmom, robí dobre, keď vsádza na optimalizáciu pre internetové vyhľadávače a v jej rámci aj práve na zmieňovaný linkbuilding. Pretože o čo tu ide?

SEO teda tá optimalizácia, o ktorej tu práve bola zmienka, a jej neodmysliteľná súčasť menom linkbuilding teda tvorba spätných odkazov, tu totiž pomáha získať webu nových návštevníkov, a to pokojne aj mierou nebývalou.

Pokiaľ sa totiž bavíme o spätných odkazoch, sú tieto ideálnou pomôckou, ako dostať návštevníkov z jedného webu na iný. Proste sa na cudzom, a to najlepšie obdobne tematicky zameranom, hojne navštevovanom a dôveryhodnom webe umiestni odkaz, a keď potom na tento niekto klikne, prenesie sa tam, kde je očakávaný.

Ale nie sú to iba takéto spätné odkazy. Linkbuilding sa zameriava aj na odkazy interné, teda na tie umiestňované len v rámci rovnakého webu a slúžiace k lepšej a rýchlejšej orientácii iba na tomto. Aby tu návštevníci netápali a rýchle našli to, čo nájsť chcú, skôr, než ich takéto hľadanie prestane baviť a odídu predčasne.

Či už sa ale bavíme o odkazoch tých či oných, jedno je pre linkbuilding príznačné. A to to, že pomáha. A to nielen s navigáciou na to miesto, kam by návštevníci webu mali byť nasmerovaní, ale aj pri hodnotení webov internetovými vyhľadávačmi. Keď je totiž niektorý web sprevádzaný mnohými relevantnými odkazmi, ktoré na neho smerujú, vyzerá automaticky a logicky atraktívnejšie. A preto sa verejnosti poskytne čoby zrejme dôležitý prednostne. A na tom sa dajú začať stavať podnikateľské úspechy.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol