zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Linkbaiting

Tento termín je možné preložiť ako lákanie odkazov a ide o praktiku, ktorá slúži pre zvyšovanie viditeľnosti webu. Tento pojem je teda úzko zviazaný s optimalizáciou pre vyhľadávače (SEO). Princíp tejto techniky je veľmi jednoduchý, nakoľko spočíva v takom štýle písania článkov, ktorý má za cieľ prilákať maximálny počet spätných odkazov. Okrem písania týchto efektívnych článkov je však možné využiť aj iné formy oznámenia, ako napríklad vhodne upravený obrázok, vtip alebo akýkoľvek šokujúci obsah. Musí ísť skrátka o pútavý obsah, ktorý bude voči potenciálnym návštevníkom atraktívny. Okrem toho, že tento obsah by mal v prvom rade zaujať, musí mať pre čitateľov určitý prínos. Na základe takto vytvorených spätných odkazov potom putujú na cieľové internetové stránky návštevníci z cudzích webov, čo je rovnaké ako u klasického linkbuildingu.
Zaujímavosťou je to, že linkbaiting používa k prilákaniu nových návštevníkov aj inú formu obsahu, než tú písanú. K videniu sú k dispozícii rôzne animácie, online nástroje v podobe kalkulačiek alebo trebárs dokonca interaktívnej aplikácie, výsledky výskumov či dokonca Flash hry.

4.9/5 - (12 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.9/5 - (12 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol