zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Link Farma

Pod týmto označením sa skrýva web zložený z množstva rôznych stránok, ktoré majú za úlohu jediné- tvoriť hustú sieť spätných odkazov. Tento špeciálny web sa využíva pre navýšenie počtu návštevníkov na inom, domovskom webe skrz budovanie spätných odkazov, teda linkbuilding.
Pretože link farma sama o sebe nenesie žiadny obsah, je táto technika získavania spätných odkazov označená ako takzvaná Black Hat technika. To znamená, že ide o penalizovanú metódu pri získavaní spätných odkazov. Aj napriek penalizácii je však používanie link fariem pomerne časté. Dôvodom je pomerne rýchla zmena pozície pri vyhľadávaní k lepšiemu. Otázkou tak zostáva, či to riziko za to stojí. Zabúdať by sa nemalo ani na to, že niektoré internetové katalógy sú iba prezlečené link farmy, čo môže správcovi webu s dobrými úmyslami veľmi priťažiť.

4.7/5 - (12 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.7/5 - (12 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol