seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Link Farma

Pod týmto označením sa skrýva web zložený z množstva rôznych stránok, ktoré majú za úlohu jediné- tvoriť hustú sieť spätných odkazov. Tento špeciálny web sa využíva pre navýšenie počtu návštevníkov na inom, domovskom webe skrz budovanie spätných odkazov, teda linkbuilding.
Pretože link farma sama o sebe nenesie žiadny obsah, je táto technika získavania spätných odkazov označená ako takzvaná Black Hat technika. To znamená, že ide o penalizovanú metódu pri získavaní spätných odkazov. Aj napriek penalizácii je však používanie link fariem pomerne časté. Dôvodom je pomerne rýchla zmena pozície pri vyhľadávaní k lepšiemu. Otázkou tak zostáva, či to riziko za to stojí. Zabúdať by sa nemalo ani na to, že niektoré internetové katalógy sú iba prezlečené link farmy, čo môže správcovi webu s dobrými úmyslami veľmi priťažiť.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás!
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol