zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Kto ukazuje na internete smer?

Na internete je dnes už skutočne neúrekom webov. A vyznať sa medzi nimi nie je nielen ľahké, ale je to vlastne vyslovene nemožné. A preto je pravdepodobnosť toho, že by široká internetová verejnosť našla nejaký konkrétny web len tak mimochodom, v podstate rovná nule. A čo to znamená? Predsa to, že ak tu chce niekto so svojím webom uspieť, musí sa postarať aj o to, aby niekto ukázal tým niečo hľadajúcim cestu práve sem a nikam inam.
Určite mi ale dáte za pravdu, že to nie je práve ľahká záležitosť. Pretože ako také ‚smerovky‘ na internet dostať? Kto nevie, ako tieto vyzerajú, to nezvládne vôbec, a ten, kto vie, ako také spätné odkazy vyzerajú, síce môže skúsiť tieto niekde vytvoriť, ale neraz si tým nepomôže, ba môže si tým aj uškodiť. Pretože o relevantnosti webov a ich návštevnosti rozhodujú predovšetkým internetové vyhľadávače, ktoré na jednu stranu uprednostňujú dokonalé weby s mnohými spätnými odkazmi, ktoré na ne vedú, ale súčasne aj trestajú umelé vytváranie podobných odkazov v podobe spamu, a navrch nie sú všetky takéto odkazy rovnaké ani preto , Že sú umiestnené na rôzne navštevovaných miestach pochopiteľne zlákajú na kliknutie na ne rôzne množstvo ľudí. A často tiež nezlanári vôbec nikoho a len niekde prekážajú.
A tak sú síce spätné odkazy často dokonalými pomocníkmi, slúžiacimi ako bezprostredne, tak aj ako súčasť SEO, na propagáciu a zviditeľnenie určitého webu, lenže nie sú také vždy a automaticky. A aby boli dokonalé, teda aby skutočne poslúžili pri hodnotení webu internetovými vyhľadávačmi a prilákali čo najviac zaujímajúcich sa osôb z cudzích webov, je vhodné spoľahnúť sa pri ich tvorbe radšej na odborníkov cez SEO, teda presnejšie cez linkbuilding. Pretože iba tu sa dočká každý tých skutočne najlepších výsledkov. A ako je logicky jasné, čím lepšie to tu funguje, tým skôr a tým lepšie sa aj niekto so svojim webom presadí.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol