zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Koho kvôli SEO osloviť?

Rovnako ako u ktorýchkoľvek iných služieb a ponúk je aj v odbore optimalizácia pre internetové vyhľadávače skutočnosťou, že nie sú všetky ponuky rovnaké. A preto by si mal každý, kto si chce nechať svoj web optimalizovať, ujasniť, čo očakáva a podľa toho si vybrať SEO agentúru alebo SEO špecialistu. A na čo by sa pri podobnom výbere rozhodne nemalo zabúdať?
V prvom rade by nikto nemal zabúdať na staré známe ‚sľuby, chyby‘. Pri optimalizácii totiž nemožno nikdy jednoznačne zaručiť, že sa za určitú dobu alebo po vynaložení určitej sumy peňazí dostaví určitý konkrétny výsledok, že sa web dostane vo vyhľadávačoch na určitú konkrétnu pozíciu. A akonáhle tak niekto ponúkajúci SEO takú istotu sľubuje, treba mať k nemu istú dávku podozrievavosti. Nikto totiž stopercentne neovplyvní rozhodnutie internetových vyhľadávačov a nikto ani nemôže ovplyvniť silu a úspechy konkurencie.
Rovnakú nedôveru možno pojať aj k rádoby SEO špecialistom, ktorí stanovujú cenu SEO bez toho, že by sa zaujímali o informácie o webe, ktorý má byť optimalizovaný, o jeho ponuke, kľúčových slovách, konkurencii, problémoch, zamýšľaných cieľoch a podobne. Kto nepozná tieto skutočnosti, nemôže poskytnúť žiadne opodstatnené záruky.
Nedôveryhodné sú aj ponuky rôznych SEO balíčkov obsahujúcich určité riešenia. Optimalizácia totiž musí vždy vychádzať z reality, treba ju zameriavať na to, čo ktorý web potrebuje, a univerzálne riešenie tu v žiadnom prípade neexistuje. Takže by takéto ponúkané balíčky nemuseli prospieť, ba mohli by aj uškodiť.
A určite sa treba mať na pozore, ak sa informujeme na kvality toho, kto by nám mal s optimalizáciou pre internetové vyhľadávače pomáhať. Zákaznícke referencie si možno totiž v dnešnej dobe veľmi ľahko kúpiť, a tak nemusí byť ani to najlepšie hodnotenie za strany ‚verejnosti‘ vypovedajúce o skutočnom stave vecí, môže ísť aj o bohapusté klamanie.
A je isté, že ten, kto sa nás pokúša oklamať, zrejme nebude ideálnym pomocníkom.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol