zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Kľúčový prvok vo výsledkoch vyhľadávania

Pokiaľ hľadáte ten pravý kľúčový prvok vo výsledkoch vyhľadávania v Google, Zozname a sociálnych sieťach, potom sa či chcete alebo nie, musíte zamerať na SEO. Je celkom logické, že čim lepšie bude komunikovať webová stránka s vyhľadávačom, potom je väčšia šanca, že bude umiestnená na predných priečkach. Samozrejme s tým je potom jasný aj celkový výsledok, pretože bude určite aj väčšia návštevnosť a vy môžete len získať viac zákazníkov. Veľakrát sa môžete stretnúť s výrazom off-page SEO a on-page SEO, nič menej by sme sa ešte mali zastaviť aj pri výraze technické SEO.

off-page SEO – má úzke spojenie so spätnými odkazmi, ale aj sociálnymi signálmi a ďalšími faktormi, ktoré sa nachádzajú mimo optimalizovanej stránky.

on-page SEO– je zamerané na obsah stránky, meta tagy, obrázky, fotografie atď. Dalo by sa pomenovať aj tak, že sa bude jednať o viditeľné prvky, ktoré užívateľ uvidí.

technické SEO, často sa radí pod on-page SEO- pre zmenu sa týka toho, ako Google či Zoznam prechádza a indexuje webové stránky. Sem sa radí rýchlosť načítania, štruktúrované dáta, mapy stránok, tagy hreflang a ďalšie.

Novinky, ktoré potešia užívateľov

S každou aktualizáciou je spojená nejaká zmena a to platí aj v tomto prípade. Poďme sa pozrieť na najdôležitejšie technické SEO, ktoré sa o dosť vylepšilo a užívateľom internetu prináša isté uspokojenie.

Technické SEO má samozrejme veľa ďalších výhod, primárne tu nie sú žiadne nefunkčné odkazy a dá sa k tomu využiť bezplatný nástroj, napríklad Screaming Frog. Ďalším faktorom je silné zabezpečenie stránok pomocou certifikátu SSL čiže Secure Sockets Layer, ktorý spúšťa protokol HTTPS. Jednoznačne sa dá vidieť, že mať web v čo najlepšom technickom stave, pravidelne ho kontrolovať a prevádzať údržbu, sa vždy vyplatí.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol