zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Kľúčové slová v reklamnej kampani

Pre každý web je terno, keď sa na ňom podarí vybrať ideálne kľúčové slová, To mu totiž zaistí, že bude vyhľadávaný tými, komu je práve jeho obsah zrejme určený, a minie tých, kto sem zamierili omylom a potom by bez záujmu zase odišli.

Výber takýchto kľúčových slov sa teda určite nesmie podceniť. A až potom, čo sú takéto kľúčové slová zvolené, sa dá pustiť aj do skutočne zmysluplnej a efektívnej reklamnej kampane.

Hoci ani tie najdokonalejšie zvolené kľúčové slová ešte nezaručujú stopercentný úspech. A to preto, lebo ani u nich nie je všetko raz a navždy dané, tieto nefungujú takisto dokonale na večné časy a nikdy inak. A tak tu dochádza napríklad k sezónnym výkyvom, ktoré môžu byť na vine tomu, že raz ide všetko ako po masle, zatiaľ čo inokedy sa to začne drhnúť.

A preto sa weby zvyčajne nemôžu zaobísť len s jedným kľúčovým slovom, na ktorom všetko stojí a s ktorým všetko padá. Pre efektívnu reklamnú kampaň je potrebné zvoliť viac kľúčových slov, ktoré navzájom  vykompenzujú takéto sezónne vplyvy a ktoré zaistia, že budú žiaduci užívatelia internetu oslovení a prilákaní kedykoľvek.

K nájdeniu takýchto ideálnych slov sa zvyčajne využívajú predovšetkým Sklik alebo Google Ads, čo umožňujú napríklad aj voľbu regiónu, ktorého sa ponuka webu primárne dotýka, alebo umožňujú vloženie finančnej čiastky, za ktorú sa reklama zobrazí, či ukážu počet ľudí, ktorí v priemere zadávajú zvolené kľúčové slovo do internetových vyhľadávačov.

K reklamným kampaniam potom ale nie je vhodné používať len jednotlivé kľúčové slová. Sú tu žiaduce aj Long Tail slová, privádzajúce kvalitnú klientelu. A vďaka pomocníkom ako Sklik a Google Ads si dokážeme pripraviť práve takú kampaň, ktorá nám s využitím dostatočného počtu kľúčových slov privedie žiaduci počet návštevníkov. Ktorí sú tu úplne nepostrádateľní.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol