zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Keď copywriting, tak kvalitný

Keď sa povie copywriting, doteraz si mnohí z majitelia webov a e-shopov myslia, že ide o niečo, čo zvládnu hravo aj sami. Veď čo by mohlo byť ťažkého na písaní si nejakých tých článkov alebo textov pre svoj web, že? Kvôli tomu sa predsa dotyční nebudú obracať na profesionálnych copywriterov, ktorým za to navrch ešte musia zaplatiť!

Ale jedná sa o dosť zaužívaný omyl. Iste, písať u nás vie kdekto, ale písať skutočne kvalitne už len tak ľahko niekto nedokáže, nevraviac ani o tom, že takéto články nemusia nevyhnutne plniť jedine funkciu akejsi „vaty“ , alebo obyčajného výpisu kvalít, ktoré určitý ponúkaný tovar alebo služba má.

Ale amatérsky copywriting neprináša to, čo môžu kvalitne napísané tety poskytnúť v oblasti online marketingu. Totiž takéto texty, ak sú kvalitatívne vysoko, plnia aj ďalšie funkcie, nemusí ísť ani zďaleka iba o nejaké obyčajné písomné oznámenia nejakej myšlienky či faktov.

Kvalitné texty sa totiž v rámci copywritingu píšu nielen pre svojich čitateľov, ale aj pre internetové vyhľadávače. A vďaka pozitívnemu vplyvu na to, ako sa potom darí webu, ktorý ich obsahuje, práve vo vyhľadávačoch, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou optimalizácie, teda SEO.

A to znamená, že ak má byť niekto úspešným copywriterom, potrebuje mať aspoň základné znalosti SEO, predovšetkým tie marketingové. Ale súčasne musí mať aj to povestné literárne črevo, aby dokázal súčasne aj zaujať čitateľov. A ten, kto teda hľadá copywritera, aby si od neho zaistil kvalitné texty, by mal vsadiť v prvom rade na referencie, na jazykovú kvalitu ponuky a pravopisnú úroveň. Schopný copywriter potom dokáže rovnako navrhnúť analýzu konkurenčnej schopnosti kľúčových slov, ponúka nespornú originalitu.

Ale komu nie je rady, tomu nie je ani pomoci. A tak sa stále nájdu e-shopy, ktoré voľbu kvalitných copywriterov podceňujú. A možno si to ani neuvedomujú, pripravujú sa o výhody, ktoré im kvalitné texty môžu prinášať.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol