zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

JavaScript

Pod týmto termínom sa skrýva jeden z mnohých programovacích jazykov, ktorý sa konkrétne využíva pre webové prostredie či internetové stránky. Jeho forma sa zapisuje priamo do HTML kódu, čím sa stáva tento programovací jazyk veľmi jednoduchým. Na internete sa tento programovací jazyk používa pre vytvorenie obsahu v podobe interaktívnych stránok a aplikácií, čo môže zvýšiť atraktivitu celého webu. Príkladom prvkov vytvorených pomocou JavaScriptu môžu byť animácie, navigačné prvky, interaktívne tlačidlá alebo vizuálne efekty.
JavaScript je rozdielny v tom, že beží na stránke klienta a nie na samotnom serveri, ako je tomu u programovacieho jazyka PHP. Toto znamená skutočnosť, že JavaScript musí byť pred každým spustením stiahnutý do zariadenia užívateľa, kde je spustený.

4.7/5 - (3 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.7/5 - (3 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol