zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Internetový marketing

Online marketing alebo internetový marketing  je v súčasnej dobe veľmi populárna forma podnikania. Marketing online môže mať veľa podôb, no v súčasnej dobe sa najviac uplatňuje predovšetkým prezentácia produktov či služieb pri vyhľadávaní na Google.

Aj napriek tomu však nejde o jedinú možnosť, akou je možné internetový marketing realizovať. V internetovom marketingu sa totiž uplatňujú aj sociálne siete, ktoré majú na online marketing nemalý podiel:

Reklama v oblasti sociálnych sietí funguje skutočne efektívne, nakoľko reklamu umiestnenú na týchto miestach vidí veľké množstvo užívateľov. Pre úspech je však nevyhnutným vedieť, ako sa zviditeľniť. V súčasnej dobe, kedy je na internete skutočne silná konkurencia, nie je zviditeľnenie práve jednoduché. Našťastie k týmto účelom vznikla disciplína, akou je SEO marketing.

Akonáhle reklama prejde takzvanou SEO online optimalizáciou, stáva sa zrazu efektívnejšou. To hneď vďaka niekoľkým aspektom. Tým najdôležitejším je ale to, že reklama sa stane viditeľnejšia než tá reklama od konkurencie, vďaka čomu je väčšia pravdepodobnosť ku konverzii užívateľa.

SEO je cesta pre každého

Pokiaľ máte záujem o kvalitný SEO online marketing, je nevyhnutné obrátiť sa na odborníkov, akou je aj naša firma SEOlight s.r.o. Môžeme Vám pomôcť hlavne so samotnou SEO optimalizáciou a PPC reklamou, čo je na začiatok to najefektívnejšie, čo môžete zvoliť.

Samotnú SEO optimalizáciu následne zahrňuje niekoľko čiastkových úloh, ktoré v závere povedú k zviditeľneniu vášho webu. Pokiaľ je vašim cieľom byť viditeľnejší než konkurencia, potom je cesta v podobe SEO a PPC reklamy kľúčom k úspechu.

5/5 - (1 vote)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
5/5 - (1 vote)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol