zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Impresia

Ide o počet zobrazení reklamného banneru na webovej stránke. Ide preto o pojem spojený s internetovou reklamou. Pri posudzovaní, čo je a čo nie je impresia, sa musí vychádzať z toho, že sa tu neurčuje počet zhliadnutí, ale počet zobrazení. Práve na tento rozdiel sa často zabúda, a preto vznikajú mnohé nedorozumenia. Reklamný banner totiž môže byť zobrazený, ale nemusí byť zhliadnutý. Príkladom je situácia, kedy je banner zobrazený na webovej stránke, ale na mieste, kam návštevník vôbec nezašiel, ako napríklad dolná časť webovej stránky. Ďalšia situácia nastáva pri takzvanej bannerovej slepote, kedy návštevník podvedome reklamné bannery prehliada.
Impresie ako počet zobrazení reklamy je možné merať prostredníctvom špecializovaných nástrojov. Svojou podstatou ide totiž o prenesenie určitých dát medzi prehliadačom návštevníka a serverom. To znamená, že ak prehliadač vyšle príkaz na zobrazenie banneru, server odpovie, ale banner môže byť zobrazený mimo viditeľnú časť návštevníka. Tu teda platí, že impresia bola započítaná, ale pritom návštevník banner vôbec nevidel či si ho skrátka nevšimol.

4.4/5 - (9 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.4/5 - (9 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol