seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding

Posvietime si na Vašu návštevnosť

HTTP

Pod touto skratkou sa skrýva anglickej súslovie Hypertext Transfer Protocol. Ide o protokol, ktorý umožňuje komunikáciu v počítačovej sieti, a to napríklad vo forme výmeny hypertextových dokumentov. Táto výmena prebieha medzi serverom a internetovým prehliadačom konkrétneho zariadenia. Funkcia HTTP je založená na princípe dopytu a následnej odpovede, avšak jednotlivé otázky server nedokáže rozoznať. Z tohto dôvodu nesie HTTP protokol označenie „bezstavový protokol“. V súčasnej dobe sa využíva zabezpečená forma tohto protokolu, ktorá je označená skratkou HTTPS.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorazové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy staviame na systému WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluningov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás!
HTTP
4.8 / 13 hodnotenie
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol