zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Homepage

Ako homepage je možné označiť základnú alebo „domovskú“ stránku každej webovej prezentácie, internetového obchodu alebo všeobecne webu. Ide o východiskový bod celého webového prostredia danej stránky, a preto je možné o homepage hovoriť aj ako o rozcestníku. Z tohto základného poslania vyplýva, že zobrazený obsah by mal byť prehľadný, mal by vystihovať svojou podstatou obsah webu, ktorý táto stránka prezentuje a v rámci odkazovania by mala byť zaručená stopercentná funkčnosť. Predtým sa na tento obsah kládol najväčší dôraz, pretože išlo o prvý kontakt užívateľov internetu s konkrétnou webovou stránkou. Táto skutočnosť je však už minulosťou, pretože vyhľadávacie nástroje odkazujú na rôzne podstránky, menej často potom práve na homepage.
Význam homepage v ohľade SEO optimalizácie je veľmi výrazný, pretože sa v tomto prostredí nachádza veľké množstvo kľúčových slov. Tie sú následne užívateľom použité pri zadávaní do vyhľadávacích nástrojov, a preto je vhodné umiestniť do tohto prostredia relevantné kľúčové slová, ktoré znásobia účinok všetkých činností v oblasti SEO.
Štruktúra aj obsah rozcestníku by mali korešpondovať s poňatím celého webu. Aj napriek tomu, že už nejde o prvý kontakt užívateľov s webom, stále platí pravidlo, ktoré hovorí, že homepage by mala byť nejaktualizovanějšou stránkou.
V súčasnej dobe sú k videniu prípady, ktorých v súčasnej dobe pribúda, kedy homepage tvoria všetok obsah webu. Takéto poňatie internetových stránok sa nazýva singlepage a ide o o stále populárnejšie riešenie webových stránok.

5/5 - (5 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
5/5 - (5 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol