zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Guerilla marketing

Pod týmto pojmom sa skrýva pomerne netradičný spôsob propagácie výrobkov alebo služieb, kedy je cieľom vzbudiť u čo najväčšieho počtu zákazníkov maximálny záujem, ale pritom do propagácie zainvestovať čo najmenej peňazí, respektíve vytvoriť efektívnu a úspešnú propagáciu s obmedzeným finančným rozpočtom.
Guerilla marketing a jeho podstata vychádza zo psychológie a vplyvu reklamy na ľudskú osobnosť. Za pomoci konkrétnych reklamných nástrojov sú potom poznatky z psychológie aplikované s už spomínaným cieľom na širokú verejnosť alebo napríklad len úzku skupinu ľudí. V každom prípade sa tu uplatňujú kreatívne nápady pred bohatým rozpočtom, ktoré majú za úlohu vytvoriť čo najviac propagačného materiálu a ten potom klasickými spôsobmi distribuovať medzi verejnosť. Vďaka tomuto zvláštnemu spôsobu propagácie môžu osloviť verejnosť aj menšie či stredné firmy, ktoré si nemôžu dovoliť venovať na reklamu a propagáciu väčší obnos financií.

Reklama tohto charakteru je teda lacná, ale pritom netradičná, prekvapivá či dokonca zábavná a pozitívne ladená. Samotné aplikácie potom môžu mať formu napríklad videa kolujúceho po sociálnych sieťach. Z tohto odvetvia vznikol aj ďalší spôsob marketingu, ako je virálny marketing, ambient marketing alebo napríklad ambush marketing.

3.6/5 - (7 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
3.6/5 - (7 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol