zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Google

Google je názov najpoužívanejšieho vyhľadávača na svete. Ide o americký vynález, ktorý funguje už od roku 1998. Tento nástroj má za úlohu vyhľadať na internete relevantné odkazy na webové stránky k danému dotazu, ktorý používateľ zadá do vyhľadávacej kolónky. V oblasti SEO optimalizácie je teda Google veľmi dôležitý nástroj, na ktorom často závisí úspešnosť celého upravovaného webu.
SEO optimalizácia sa snaží webstránky upraviť do takej podoby, aby algoritmy vyhľadávacích nástrojov, ako je práve Google, našli danú stránku ako prvé. Tým je dosiahnuté to, že používateľ klikne na odkaz s väčšou pravdepodobnosťou ako na odkaz, ktorý sa bude nachádzať na nižšom riadku alebo napríklad inej stránke.
Google ako taký je potom súhrn rôznorodých služieb, ktoré umožňujú užívateľom využívať internet v čo najväčšej miere. Do „balíčka“ Google je preto možné zaradiť napríklad slovník, mapy, poštové aplikácie, webový prehliadač alebo napríklad kancelárske nástroje v podobe tabuliek, textového editora a podobne.

4.5/5 - (13 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.5/5 - (13 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol