zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Google vie, ako na to

Tak je priam skvelé, že Google vie, ako na to, ale vie to aj tí, čo tvoria webové stránky alebo majú svoj internetový obchod? Vyzerá to, že v roku 2022 sa presúvame o rebríček vyššie. Google sa samozrejme snaží a bude naďalej sa snažiť ponúknuť svojim používateľom tie najlepšie odpovede na ich otázky a hľadanie. Ale na druhú stranu to vyzerá, že tu bude dôraz ešte na unikátny obsah.
Len malé zamyslenie
• V Googli je indexovaných neskutočne tisíc rôznych stránok, ktoré majú úplne podobný obsah alebo dokonca aj spoločnú tému. Len obsahovo a ponukovo sa budú od seba líšiť.
• Keď sa vytvorí obsah alebo ponuka, ktorá bude podobná indexovanému obsahu, prečo by práve ona mala byť vyhodnotená lepšie? Preto by mala stáť na vyššej priečke, než bude originál.
• Potom sa na to ešte môžeme pozrieť z druhej strany, prečo by mal používateľ sledovať stránky, ktoré sú z jeho pohľadu horšie, pretože on netuší, že originál sa akosi prepadol.
Je to ako taký začarovaný kruh, ktorý podľa týchto úvah nemá riešenie. Napriek tomu existuje, a pokiaľ chcete vo výsledkoch vyhľadávania uspieť, potom musí byť obsah autentický, užitočný av podstate musí uspokojiť svojich užívateľov.
Obsah, ktorý zvíťazí
Tu je riešenie jednoduchšie, než si len môžete myslieť. Potrebujete vhodný materiál, ktorý vám pomôže vybudovať jedinečný obsah. Patria sem aj rôzne prieskumy, analýzy, experimenty, skúsenosti a referencie zákazníkov, ale aj informácie o vašich úspechoch, ktoré ste dosiahli, samozrejme toto sú skutočnosti, ktoré rozhodne sú originálne, a ťažko sa nájde rovnaký obsah v inej spoločnosti. Tým sa vytvorí autentický obsah, ktorý však nájde priazeň ako u Googlu, tak aj u vašich návštevníkov. Tí samozrejme ocenia vaše webové stránky svojou priazňou a ďalšou návštevnosťou, čo je presne to, čo potrebuje každý majiteľ webu. Pokiaľ si neviete rady, v tomto prípade sa radšej obráťte na odborníkov, ktorí vám vytvoria presne také unikátne texty, ktoré vám prinesú úspech.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol