zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Google AdSense

Ide o službu od spoločnosti Google, ktorá sprostredkováva reklamu prevádzkovanú samotnou spoločnosťou Google. Ide teda o reklamnú službu, ktorá slúži pre zobrazovanie cudzej reklamy na rôznych weboch. Kontextová reklama, ktorá je touto službou spracovávaná, sa nachádza v inzertnej sieti Google AdWords a vždy je k určitému webu relevantná. Správnosť tejto reklamy je preto závislá na službe Google AdSense.
Reklama vytvorená pomocou Google AdSense môže mať napríklad podobu zvýrazneného kľúčového slova ako odkazu na iný web. Tento web je však svojím obsahom relevantný s kľúčovým slovom a často aj s celým obsahom webu, z ktorého bolo odkazované. Pre samotný Google aj majiteľov webových stránok generuje reklama v tejto forme príjem, o ktorý sa bude deliť prevádzkovateľ stránok práve so spoločnosťou Google.

4.7/5 - (14 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.7/5 - (14 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol