zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Dôveruj, ale preveruj

Sľubovať dokáže každý z ľudí. A to by sme nemali spúšťať zo zreteľa ani vtedy, keď máme záujem o optimalizáciu svojho webu pre internetové vyhľadávače. Pretože sa nájdu špecialisti, ktorí nám v tomto odbore dokážu ponúknuť skutočne skvelé služby, ale práve tak sú tu aj tí, ktorí vedia iba ťahať ľudí za nos.
A tak by sa mal každý majiteľ webu zaujímať nielen o to, kto mu čo ponúka, ale mal by tiež následne kontrolovať, či a aká práca bola odvedená. Mal by sa teda určite dožadovať aj reportingu.
Každý poskytovateľ SEO služieb by mal otvorene informovať svojho zákazníka o tom, čo vlastne bolo za zaplatené peniaze urobené. A to veľmi detailne. Každý klient by mal byť informovaný o tom, čo bolo pri optimalizácii jeho webu zmenené či pridané a čo bolo urobené mimo webovej stránky s cieľom dosiahnuť lepšiu pozíciu v internetových vyhľadávačoch.
Takýto podrobný prehľad o tom, za čo zákazník pri optimalizácii zaplatil, musí obsahovať úplný súpis všetkého, čo bolo urobené, a to v takej forme, aby zákazník dokázal pochopiť, čo a prečo sa tu deje, plus tu majú byť v niektorých prípadoch podľa dohody aj informácie o tom, aké aktivity v rámci takejto optimalizácie prebehnú v nasledujúcom období, v najbližších týždňoch či mesiacoch, či informácie o zmenách stratégie v zacielení na určité kľúčové slová. A žiaduce sú aj dáta z novej analýzy SEO, exportované zo špecializovaných analytických nástrojov, informácie o zmenách pozície, sledovanosti a konverzie.
Skrátka a dobre by malo byť zrejmé, že sa tu iba nevyhadzujú peniaze oknom, že je za tieto odvádzané žiaduce práce.
A ako také SEO reporty vyzerajú? To je rôzne. Žiadna univerzálna podoba týchto neexistuje a tieto sa tak líšia napríklad podľa charakteru projektu a stanovených cieľov. Avšak jedno tu musí platiť vždy. Že je potrebné zaujímať sa o to, ako sú výsledky a činnosti prezentované. Či sa tu nemanipuluje s faktami s úmyslom vyzerať lepšie, než aká je skutočnosť.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol