zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Doména

Doména vyjadruje unikátnu internetovú adresu a súčasne má nahrádzať číselný kód IP adresy. Toto nahradenie je dôležité z hľadiska jednoduchosti nájdenia určitej internetovej stránky. Aby bolo možné lepšie pochopiť podstatu domény, je možné si predstaviť situáciu, kedy by neexistovali adresy budov, ale bolo by nutné každú budovu hľadať podľa súradníc. Rovnako tak to funguje aj v oblasti domén, kedy do internetového vyhľadávača je zadaná doména, nie IP adresa či iné prvky, ktoré by viedli na konkrétny web.
V súčasnej dobe je veľmi dôležité vybrať správnu doménu, ktorá bude mať z hľadiska vyhľadávania a celkovej funkčnosti internetových stránok maximálny potenciál. Pretože je možné konkrétnu doménu použiť pre jeden konkrétny web, vznikajú pri výbere domény problémy, kedy požadované slovné spojenie, ktoré by inak vzhľadom k účelu celého webu bolo úplne ideálne, je už zabrané a nie je možné ho preto použiť. Domény je totiž možné kupovať, čo nezriedka býva predmetom obchodov, ktoré však príliš nehrajú do kariet ľuďom, ktorí sa zaoberajú návrhom a tvorbou webu.
Výber vhodnej domény je možné charakterizovať ako samostatnú disciplínu, ktorá je pri tvorbe webu kľúčová, rovnako ako výber správneho webhostingu. Pri výbere domény však platí základné pravidlá, ktoré hovoria, že doména by mala čo najpresnejšie vystihovať podstatu daného webu, mala by byť ľahko zapamätateľná a čo najviac originálna.

4.5/5 - (11 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.5/5 - (11 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol