zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Customer lifetime value

Toto anglické súslovie sa používa pre označenie hodnoty, akú má zákazník pre firmu z hľadiska dlhodobých vzťahov. Touto metrikou sa bežne určuje čiastka, akú zákazník utratí, ak bude s danou firmou spokojný, a to pri opakovaných nákupoch, napríklad aj za celý život. Z toho plynie názov, ktorý je možné voľne preložiť ako hodnota celoživotného zákazníka. Je tak zrejmé, že táto hodnota je dôležitá hlavne pre obchody so spotrebným tovarom alebo službami, v ktorých dochádza k opakovaným nákupom zákazníkov.

Túto hodnotu je nutné poznať pri rozhodovaní a úvahách, akú cenu je firma ochotná dať za to, že získa dlhodobého zákazníka, pričom sa predpokladá, že tento dlhodobý zákazník bude spokojný s produktmi či službami, ktoré bude nakupovať.

4.5/5 - (15 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.5/5 - (15 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol