zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Cross-selling

Čiže krížový predaj je označením pre obchodnú stratégiu v internetových obchodoch, ktorá sa snaží zákazníkovi odporučiť aj ďalšie produkty, ktoré sú nejakým spôsobom spojené s jeho aktuálnym nákupom. To znamená, že pokiaľ zákazník kupuje napríklad záhradnú sekačku, budú mu odporučené aj ďalšie produkty, ktoré môžu zahrňovať nielen prevádzkové kvapaliny, ale tiež napríklad náhradné diely alebo napríklad zariadenia pracujúce na podobnom princípe.

Cross-selling sa uplatňuje nielen v internetových obchodoch, ale takisto vo firmách, ktoré ponúkajú vzájomne sa doplňujúce služby. Napríklad firma A zaoberajúca sa kaderníctvom môže ponúkať služby firmy B, ktorá sa zaoberá manikúrou a pedikúrou. Je to teda stratégia, ktorá sa snaží maximalizovať profit na klientovi alebo zákazníkovi, a to odporučením relevantných služieb či produktov.

Spravidla potom ide o produkty a služby, ktoré sú spojené so základným záujmom zákazníka. Produkty spadajúce do kategórie cross-selling pritom môžu byť označené aj napríklad ako „ostatní zákazníci spolu s týmto produktom kúpili tieto produkty“ a podobné frázy, ktoré majú ešte viac znásobiť potenciál k naštartovaniu ďalšej aktivity zákazníka.

4.2/5 - (5 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.2/5 - (5 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol