zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Copywriting má svoj význam

Určite so mnou budete súhlasiť, že si na internete nevystačíme len s nejakými obrázkami, fotografiami či videami. Sú tam nevyhnutne potrebné aj najrôznejšie texty, písomné oznámenia, ktoré tam plnia úlohy, čo by sa iným spôsobom nedali zvládnuť alebo by to bolo extrémne náročné.

Je pochopiteľné, že tu najrôznejšie články musia vyjadrovať určité posolstvo, myšlienku, fakty a ďalšie nevyhnutnosti, a tiež musia mať mnohé z textov určitú presvedčovaciu schopnosť. Pretože sa nimi dá ako informovať, tak aj presvedčovať, dá sa nimi prilákať pozornosť na niečo aj vyjadriť, prečo je žiaduce to mať. A texty môžu vyvolávať aj rôzne emócie.

A čo to okrem iného znamená? Pochopiteľne to, že texty na internete nie sú len o schopnosti poskladať dohromady určitý počet slov. Nevyhnuté je tu vedieť sa správne a optimálne vyjadrovať, a podceniť sa vlastne nesmie ani to, o čom sa mnohí mylne domnievajú, že to zvládajú, a tým je pravopis. Čokoľvek, čo nie je dokonalé, sa aj tu môže vypomstiť. A aby nikto z tých, ktorí sa prezentujú na internete, nedoplatil na svoje nedokonalé predpoklady pre literárnu tvorbu, je tu aj ponuka copywritingu, teda písania optimálnych obsahových či propagačných textov.

Pretože čo zvládne schopný copywriter napríklad pri propagačných článkoch, ktoré majú poslúžiť k tomu, aby k niekomu na internete pritiahli pozornosť?

Copywriter vie, ako nejakým textom hneď skraja zaujať. A verte mi, že aj nadpis má z tohto hľadiska svoju váhu, a že často už aj prvé slová takéhoto textu rozhodujú o tom, či sa do neho ľudia začítajú alebo nie. A copywriter dokáže práve takýmto pútavým spôsobom hneď skraja oznámiť aj to, o čo tu pôjde, aby čitateľ vedel, či mu tu to čítanie stojí za to alebo nie.

Potom odborník na copywriting pochopiteľne v rovnako čitateľnom duchu aj pokračuje, postará sa, aby nikto z čitateľov nezistil kdesi v strede článku, že už ho to nebaví a neodišiel by od rozčítaného textu predčasne.

Neraz sa takýto text takisto prispôsobí tak, aby sa na neho dalo reagovať, aby boli možné aj komentáre a aby mala verejnosť záujem ho napríklad aj zdieľať.

A to je niečo, čo amatéri vo väčšine prípadov nezvládnu. A preto má copywriting na internete taký význam.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol