zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Čo nezabudnúť v PR článkoch?

PR článkov je už v súčasnosti internet plný. A stále sa rodia ďalšie s cieľom presvedčiť verejnosť k využitiu určitých ponúk, k uzatváraniu obchodných transakcií alebo iným žiaducim aktivitám. A takéto PR články už dnes neslúžia len k tomu, aby sa z nich verejnosť niečo dozvedela, ale aj k tomu, aby takéto texty podporili propagovaný web v internetových vyhľadávačoch, teda aby sa stali neoddeliteľnou súčasťou optimalizácie alias SEO.

Aby sa všetko vyššie spomenuté splnilo, je určite žiaduce prenechať vytváranie niečoho takého copywriterom, ktorí sú tu práve od toho, aby sa podobných úkonov čo najvhodnejšie zhostili, aby bolo dosiahnuté možné maximum.

Hoci ak sa niekto na pomoc takýchto profesionálov spoliehať nechce, nemusí. Môže si svoje PR články a ďalšie texty napísať pokojne aj sám. Hoci je tu potrebné zdôrazniť, že je tu nevyhnutné dodržať prinajmenšom tie najzákladnejšie pravidlá, bez ktorých nebudú mať amatérsky vytvorené PR články nikdy žiaduci efekt.

V prvom rade je potrebné zvoliť formu, akú má takýto propagačný článok mať. Nie každý literárny štýl je tu totiž optimálny pre dosahovanie žiaducich výsledkov. Ak chce mať niekto nádej na úspech, mal by voliť medzi takými literárnymi útvarmi, ako sú článok, reportáž, úvodník, interview, úvaha, recenzia, prednáška alebo odborná diskusia. To sú totiž tie najvhodnejšie možnosti, s ktorými sa dá verejnosť osloviť.

Primerane zvolenej forme je potom nevyhnutné prispôsobiť aj slovnú zásobu, ktorá tu musí byť použitá s ohľadom na problematiku aj potreby a možnosti tých, ktorí majú byť oslovení. Chce to teda mať predstavu o tom, ako premýšľajú tí, kto majú byť oslovení. Pre niekoho tu môžeme uviesť napríklad redudanciu informácie, zatiaľ čo pre iného ukecanosť, čo je v rôznej podobe to isté, pre každého je vhodné voliť slová, ktoré čo najlepšie zapôsobia na jeho psychiku. A určite sa vyplatí brať ohľad aj na prívlastky, pretože inak zapôsobí napríklad „záhrada“ a inak „kvitnúca záhrada obklopená vôňou pestrých kvetov“.

PR články sa proste musia vedieť napísať. A chyby tu určite nie sú žiaduce.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol