zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Čo na internete ukazuje cestu?

Každý, kto niekedy niečo hľadal na internete, vám potvrdí, že niečo tu nájsť nie je ani trochu ľahké. Keď si človek zmyslí, že si zistí nejakú konkrétnu informáciu alebo nájde nejakú konkrétnu ponuku, môže si byť prakticky istý, že to vlastnou snahou nedokáže, a pokiaľ to snáď dokáže, tak výlučne zhodou náhod.

Keď chce byť dotyčný v tomto ohľade úspešný, potrebuje spravidla nevyhnutne pomoc internetových vyhľadávačov, ktoré mu pri podobnom hľadaní dokážu urobiť aj veľmi užitočnú pomoc. Hoci pochopiteľne  ani táto pomoc nemusí byť stopercentne dokonalá, pretože vyhľadávače po zadaní kľúčového slova nájdu aj tak nepotrebné množstvo odkazov na aspoň čiastočne relevantné weby, kde sa hľadané objaviť dá, a pátrajúci jedinec teda musí dokončiť výber toho pravého medzi týmito jemu predloženými webmi sám. A to môže zabrať nemálo času a môže si to vyžiadať veľa úsilia.

A čo ešte môže pozitívne ovplyvniť hľadanie medzi tým nepotrebným množstvom internetových ponúk? Čo ešte môže priviesť pátrajúceho človeka do vytúženého cieľa?

Môžu to byť pokojne aj spätné odkazy. Tiet totiž síce nepomáhajú hneď zo začiatku, keď sa človek k internetu pripojí, ale ukazujú mu pri návšteve webov, na ktorých sú zverejnené, najjednoduchšiu cestu k webom iným, čo by návštevníka prípadne mohli zaujať. Sú to iba určité skratky, ako bez dlhého pátrania nájsť cestu inam, a potom je už len na človeku samotnom, či ich využije a klikne na ne.

Čoho sa dá rovnako využiť k tomu, aby niekto svoj web na internete zviditeľnil. Pretože mu tieto ideálne umiestnené odkazy môžu priviesť ďalších návštevníkov, tých, ktorí tu následne môžu pomôcť s dosiahnutím plánovaných cieľov.

Lenže umiestniť niekam tieto spätné odkazy nie je často krát hračka. Najmä ak ich chce mať majiteľ webu na iných, a to relevantných, renomovaných a hojne navštevovaných weboch, odkiaľ sa dá očakávať presmerovanie najväčšieho počtu užívateľov.

Ale každopádne také odkazy prichádzajú vhod. Okrem už spomenutej funkcie aj preto, že slúžia takisto k pozitívnemu ovplyvneniu postavenia propagovaného webu v internetových vyhľadávačoch.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol