zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

CMS

Ide o skratku z anglického súslovia Content Management System. Tento systém je určený pre jednoduchú a rýchlu správu všetkého obsahu, ktorý je možné nájsť na internetových stránkach. Iné označenie pre tento systém je redakčný systém alebo tiež publikačný systém. Môže ísť o webovú aplikáciu alebo samotný softvér, vďaka ktorému je možné vytvárať, upravovať alebo inak pracovať s obsahom webových stránok. Výhodou tohto systému je možnosť ovládania aj bez znalostí kódovania či HTML jazyka, čím sa šetria nemalé výdavky financií a tiež času. Navyše je toto prostredie dostupné spravidla kedykoľvek, kedy ho užívateľ potrebuje použiť, a teda odpadajú problémy s komunikáciou pri odbornej tvorbe webu. Navyše, nie je potrebné tento softvér spravidla inštalovať, a tak je možné webové prostredie upravovať prakticky odkiaľkoľvek, ak má užívateľ prístup k internetu. CMS čoby systém pre správu obsahu webu nachádza uplatnenie na blogoch, reklamných weboch, spravodajských portáloch či na weboch rôznych spolkov a komunít. Ide o weby, ktoré často menia svoj obsah, a preto je tam Content Management System využívaný s veľkým úspechom. CMS dovoľuje vytvárať a upravovať nielen samotný obsah, ale tiež je možné prostredníctvom tohto rozhrania navrhovať rozloženie jednotlivých internetových stránok, je možné pridať rôzne tabuľky či dokonca pracovať s fotografiami a galériami.

4.4/5 - (13 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.4/5 - (13 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol