zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Clutter

Pod týmto pojmom sa skrýva označenie pre veľké množstvo reklamných oznámení, ktorému je užívateľ internetu vystavený. V praxi na internete nastáva takáto situácia na nevhodne optimalizovaných portáloch, kde je väčšina celej webovej stránky pokrytá reklamnými bannermi, flashovými animáciami alebo napríklad reklamnými sloganmi. Toto presýtenie reklamou môže vzniknúť nielen na nevhodne upravených stránkach, ale tiež pri chybnom zobrazení, a to stránky, ktorá je primárne určená pre desktop, ale pritom je zobrazená na mobilných telefónoch a podobne. Okrem internetovej reklamy sa však s pojmom Clutter môžu ľudia stretnúť aj v ďalších médiách, a to obzvlášť v televízii pri reklamách medzi jednotlivými reláciami, ďalej potom v rádiách alebo v novinách, kedy celá dvojstrana novín môže byť pokrytá iba reklamou. Z podstaty pojmu Clutter je preto zrejmé, že táto forma reklamy je neefektívna, ba dokonca nepríjemná, a preto existujú oveľa efektívnejšie a pre užívateľov priaznivejšie formy reklamy či propagácie, medzi ktoré môže patriť Buzz marketing alebo Guerilla marketing.

4.5/5 - (16 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.5/5 - (16 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol