zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Cesty k úspechu sú rôzne

Na to, aby web prinášal svojmu prevádzkovateľovi na internete požadované výsledky, je potrebné, aby bol tento web predovšetkým dostatočne navštevovaný. Je nad slnko jasné, že bez návštevníkov nie sú klienti a bez klientov nie sú peniaze. A bez peňazí potom nemá zmysel treba nejaký podnikateľský web vôbec prevádzkovať.
A keď nie je návštevnosť na žiaducej úrovni, keď tu nie je potenciálnych zákazníkov toľko, koľko by bolo treba? Potom sa musí samozrejme urobiť niečo, čo sem privedie ďalšiu internetovú verejnosť, z radov ktorej môžu vzísť ďalší, momentálne postrádaní klienti.
A pretože sú majitelia webov ľudia a ľudia sú rôzni, je vcelku predpokladateľné, že sa títo pokúsia zaistiť si priazeň rôznymi spôsobmi. Ktoré sú niekedy férové ​​a niekedy pochopiteľne aj nie.
Optimalizácia jednoducho môže byť niekedy dobrá a niekedy aj zlá, niekedy chvályhodná a inokedy zavrhnutiahodná.
Ten, kto staví na White Hat SEO, robí v podstate tak, ako je to internetovými vyhľadávačmi akceptované. V tomto prípade ide vlastne o presviedčanie vyhľadávačov o tom, že je určitý web kvalitný a prínosný pre používateľov. Vďaka dodržiavaniu pravidiel a etiky internetových vyhľadávačov sa tu tak dá očakávať jedine rast a pozitívne zmeny, čo je žiaduce, avšak na druhej strane je tu nevýhoda spočívajúca v tom, že tu ide o pomerne pomalý proces zmien k lepšiemu, na ktorého dokonalý výsledok si ich treba počkať.
Tí, ktorí nechcú podobne dlho čakať, potom volia ‚skratku‘, oveľa rýchlejší efekt prinášajúci Black Hat SEO, čo je pravým opakom toho pred okamihom spomínaného. Tu sa jednoducho vyslovene zneužíva znalosť informácií o princípoch algoritmov, ktoré sú získané AB testovaním, tu dochádza k nákupom veľkého množstva spätných odkazov, tu sa manipuluje návštevníkov… Skrátka sa tu vyhľadávače oklamávajú s jediným cieľom – zaistiť si veľké množstvo návštevníkov. Tu je pozitívna zmena k lepšiemu dosiahnutá veľmi rýchlo, ale nie je dlhodobá. Skôr či neskôr sú také podvody vyhľadávači odhalené a potrestané.
A je tak iba na majiteľoch webov, čo z toho si vyberú. Či budú hrať podľa pravidiel alebo uprednostnia iba rýchly krátkodobý zisk.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol