zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

C2C

Táto skratka vyjadruje spojenie slov Consumer To Consumer, čo je vzťah dvoch alebo viacerých koncových zákazníkov. Ide o obchodný model, kedy s produktmi, službami alebo akýmkoľvek iným tovarom medzi sebou obchodujú samotní zákazníci, nie firma a firma, prípadne firma a zákazník. Podobu C2C preto majú rôzne inzertné alebo aukčné portály, ktoré sú na tieto účely stvorené. Úspechom vzťahu C2C je stále väčšia dôvera v internetové nákupy, a to vrátane transakcií cez internet. Vďaka tomu je obchodovanie v tomto vzťahu rýchle, kvalitné a celkovo efektívne. Hoci prevádzkovateľ daného portálu nenesie za uskutočnenie obchodu žiadnu zodpovednosť, sú vďaka rôznym nástrojom konkrétnych inzertných alebo aukčných portálov obchody oveľa bezpečnejšie. Je to dané garanciou vrátenia peňazí, prípadne ďalšími nástrojmi na udržanie spokojnosti a dôveryhodnosti týchto portálov.

4.3/5 - (6 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.3/5 - (6 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol