zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Buzz

Hoci v anglicky hovoriacich krajinách znamená toto slovíčko predovšetkým označenie bzukotu včiel, vo svete marketingu ide o označenie určitého vzruchu alebo pozdvihnutia. Najčastejším príkladom býva nekontrolovane sa šíriace slovo prostredníctvom sociálnych sietí. Toho sa často využíva vo svete marketingu, kedy Buzz môže byť slovom, ktoré bude slúžiť k propagácii určitého produktu, služby alebo napríklad oznámenia. Hoci sa môže zdať, že Buzz má teda pozitívny charakter, nie vždy tomu tak je. Niekedy je Buzz aj výrazne negatívny, pričom ide často o nežiaduce šírenie tohto negatívne slova medzi ľuďmi.

V súčasnosti ide o stále viac diskutovanú tému, a preto vzniklo celkom nové odvetvie marketingu, ktoré sa nazýva Buzz Marketing. Prostredníctvom tohto odvetvia je potom dosiahnuté zviditeľnenie určitého podnetu prostredníctvom jednoduchého slova, ktoré však s nadsádzkou prelistuje diskusiami obrovské množstvo ľudí, čím sa sa stane toto slovo obecne známe. Ďalej je tak možné hovoriť o tomto slove ako o takzvanom Buzz word.

4.5/5 - (13 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.5/5 - (13 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol