zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Biznis bez propagácie nefunguje

Viete si vôbec predstaviť, ako by sa darilo v podnikaní, čo nevyužíva reklamy? Určite so mnou budete po zamyslení sa súhlasiť, že by sa v niečom takom pravdepodobne nedarilo. Nie preto, že by reklama ovplyvňovala samotnú ponuku, výrobu a to ostatné, čo predchádza predaju a dosiahnutiu ziskov, ale preto, že by zrejme chýbali zákazníci. Je samozrejmé, že tí, čo podnikajú iba v miestnom meradle, ktorým stačia zákazníci z niekoľkých okolitých ulíc, by teoreticky bez reklamy vyžili, pretože by sa o nich okoloidúci dozvedeli bezprostredne sami, ale vo väčšine prípadov presahuje podnikanie rámec najbližšieho okolia a potom sa už proste na reklamu musí vsadiť. Aby sa oslovili aj tí, čo by na dotyčného podnikateľa automaticky in natura nenarazili a jeho ponuka by sa tak vyhla účinkom.

Lenže nie je reklama ako reklama. A to nielen v tom, ako táto vyzerá, ale aj v tom, ako táto účinkuje, ako oslovuje verejnosť a ako funguje. A pretože je každý jej typ v niečom špecifický, je potrebné vsádzať vždy na taký typ reklamy, ktorý najlepšie vyhovuje podnikateľským potrebám.

Tí z ponúkajúcich, ktorí chcú od reklamy skutočné výsledky, ktorí nechcú platiť len za obyčajnú nádej, že bude niekto oslovený, vsádzajú na PPC reklamy. A ich potreby sú tým pádom zaručene naplnené. U týchto reklám sa totiž neplatí paušálne za to, že sa objavia niekde na internete, za tieto dostáva ich poskytovateľ zaplatené len v prípade, že tieto niekoho z potenciálnych záujemcov oslovia, a to úmerne tomu, koľko tých oslovených je. Čo sa tu dá ľahko zmerať pomocou spočítania počtu kliknutí na takúto reklamu.

Ten, kto vsadí na PPC reklamy, si môže byť istý tým, že za ne zbytočne neprepláca, a navyše je logické, že sa poskytovateľ takejto reklamy postará, aby ľudí oslovila, pretože inak by si nezarobil. Čo činí práve takúto reklamu v podstate dokonalým riešením.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol